Veľký výpredaj inteligentných hodiniek na Gearbest, získate ich aj zadarmo k smartfónu

banner-mi5-pro
Eshop GearBest.com spustil výpredaj, ktorý sa tentokrát týka inteligentných hodiniek. Výber je naozaj veľký, no ich počet je obmedzený. Eshop k tomuto výpredaju pridáva ešte jednu špeciálnu akciu, a tou je „kúp jedno, získaj dve“. Pre upresnenie, pri kúpe napríklad Xiaomi Mi5 vám eshop pribalí aj hodinky U8.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi5 + hodinky U8 = 327 €

xiaomi-mi5-cierna-nahlad
Xiaomi Mi5 určite dobre poznáte a jedná sa o najlepší čínsky smartfón vôbec. V ponuke je jeho najnižšia verzia, teda s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom. Okrem toho disponuje výborným 5.2-palcovým IPS displejom, výkonným Snapdragonom 820, či Androidom 6.0 s nadstavbou MIUI a 3000 mAh batériou. Telo je tvorené zo skla a kovu, čím sa radí medzi najlepšie vyzerajúce čínske smartfóny. Mi5 je vhodnou voľbou aj pre ľudí, ktorý chcú mať kvalitné fotky, a preto je vybavený 16 MPx fotoaparátom od Sony so 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu a mnohým ďalším. Smartfónu nechýba ani NFC a 4G pripojenie, no žiaľ bez 800 MHz pásma.

u8-smartwatch
K vyššie spomínanému Mi5 môžete dostať aj tieto hodinky s jednoduchým názvom U8. Jedná sa o lacnejšie hodinky a preto od nich nejaké extra funkcie a výbavu netreba čakať. Za sumu okolo 7 € ponúkajú hodinky možnosť spárovania so smartfónom cez Bluetooth a je v nich možné vykonávať základné operácie ako vybavovanie hovorov, SMS správ, či Facebooku a iných sociálnych sietí. Ak by ste si ich chceli kúpiť, myslite na to, že za zníženú cenu sú dostupné už len 1 deň.

Kúpiť Xiaomi Mi5 a hodinky U8 za 327 €

Finow X5

finow-x5-recenzia (9)
Ak nás pravidelne sledujete, určite vám neunikla ani recenzia na hodinky Finow X5, ktoré na nás zanechali relatívne dobrý dojem. Jedným z ich hlavných lákadiel je možnosť vloženia microSIM karty priamo do nich, pričom podporujú 2G a 3G sieť. Hovory tak možno vybavovať priamo na nich, teda bez nutnosti pripojeného smartfónu. Prekvapil nás aj ich kvalitný displej, ktorým je 1.4-palcový AMOLED panel s rozlíšením 400 x 400 pixelov. Bezproblémový výkon zabezpečuje procesor MediaTek MT6572, s ktorým spolupracuje aj 512 MB operačná pamäť. Pre aplikácie a iné osobné súbory je k dispozícii 4 GB úložisko. Ich operačným systémom je Android 4.4.2 KitKat s nadstavbou WatchOS 2.0. Celú výbavu poháňa 450 mAh batéria. Tieto hodinky sú aktuálne dostupné za 114 €.

Kúpiť hodinky Finow X5 za 114 €

DZ09

dz09-lacne-hodinky-nahlad
Jedny z najlacnejších a zároveň najpopulárnejších smart hodiniek sa stávajú ešte lacnejšími. Vo výpredaji Gearbestu tieto veľmi známe hodinky kúpite už za necelých 12 €! DZ09 určite netreba predstavovať, no ak by sa našiel predsa niekto, kto by ich nepoznal, priblížime si ich špecifikácie. O kvalitách a záporoch tohto veľmi šikovného zariadenia sa môžete presvedčiť sami v našej detailnej recenzii. Najväčším lákadlom hodiniek je skvelý vzhľad, vstavaný 0,3 MPx či možnosť vloženia SIM kariet. Nesmie zabúdať ani na možnosť prezerenia oznámení a DZ09 sa skvelo hodia aj pre nadšencov športových aktivít. Cena 12 € je priam až na hranici s trestnou činnosťou a v mene celej redakcie ich môžeme len doporučiť.

Kúpiť DZ09 za 12 €

Toto samozrejme nie je všetko a v ponuke sú ďalšie zaujímavé hodinky. Výpredaj je však obmedzený časovo aj množstvom. Celú výpredajovú ponuku nájdete na odkaze nižšie.

Zobraziť celú výpredajovú ponuku smart hodiniek

Pošli nám TIP na článokNovinky