banner-mi5-pro
Eshop GearBest.com spustil výpredaj, ktorý sa tentokrát týka inteligentných hodiniek. Výber je naozaj veľký, no ich počet je obmedzený. Eshop k tomuto výpredaju pridáva ešte jednu špeciálnu akciu, a tou je „kúp jedno, získaj dve“. Pre upresnenie, pri kúpe napríklad Xiaomi Mi5 vám eshop pribalí aj hodinky U8.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi5 + hodinky U8 = 327 €

xiaomi-mi5-cierna-nahlad
Xiaomi Mi5 určite dobre poznáte a jedná sa o najlepší čínsky smartfón vôbec. V ponuke je jeho najnižšia verzia, teda s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom. Okrem toho disponuje výborným 5.2-palcovým IPS displejom, výkonným Snapdragonom 820, či Androidom 6.0 s nadstavbou MIUI a 3000 mAh batériou. Telo je tvorené zo skla a kovu, čím sa radí medzi najlepšie vyzerajúce čínske smartfóny. Mi5 je vhodnou voľbou aj pre ľudí, ktorý chcú mať kvalitné fotky, a preto je vybavený 16 MPx fotoaparátom od Sony so 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu a mnohým ďalším. Smartfónu nechýba ani NFC a 4G pripojenie, no žiaľ bez 800 MHz pásma.

u8-smartwatch
K vyššie spomínanému Mi5 môžete dostať aj tieto hodinky s jednoduchým názvom U8. Jedná sa o lacnejšie hodinky a preto od nich nejaké extra funkcie a výbavu netreba čakať. Za sumu okolo 7 € ponúkajú hodinky možnosť spárovania so smartfónom cez Bluetooth a je v nich možné vykonávať základné operácie ako vybavovanie hovorov, SMS správ, či Facebooku a iných sociálnych sietí. Ak by ste si ich chceli kúpiť, myslite na to, že za zníženú cenu sú dostupné už len 1 deň.

Kúpiť Xiaomi Mi5 a hodinky U8 za 327 €

Finow X5

finow-x5-recenzia (9)
Ak nás pravidelne sledujete, určite vám neunikla ani recenzia na hodinky Finow X5, ktoré na nás zanechali relatívne dobrý dojem. Jedným z ich hlavných lákadiel je možnosť vloženia microSIM karty priamo do nich, pričom podporujú 2G a 3G sieť. Hovory tak možno vybavovať priamo na nich, teda bez nutnosti pripojeného smartfónu. Prekvapil nás aj ich kvalitný displej, ktorým je 1.4-palcový AMOLED panel s rozlíšením 400 x 400 pixelov. Bezproblémový výkon zabezpečuje procesor MediaTek MT6572, s ktorým spolupracuje aj 512 MB operačná pamäť. Pre aplikácie a iné osobné súbory je k dispozícii 4 GB úložisko. Ich operačným systémom je Android 4.4.2 KitKat s nadstavbou WatchOS 2.0. Celú výbavu poháňa 450 mAh batéria. Tieto hodinky sú aktuálne dostupné za 114 €.

Kúpiť hodinky Finow X5 za 114 €

DZ09

dz09-lacne-hodinky-nahlad
Jedny z najlacnejších a zároveň najpopulárnejších smart hodiniek sa stávajú ešte lacnejšími. Vo výpredaji Gearbestu tieto veľmi známe hodinky kúpite už za necelých 12 €! DZ09 určite netreba predstavovať, no ak by sa našiel predsa niekto, kto by ich nepoznal, priblížime si ich špecifikácie. O kvalitách a záporoch tohto veľmi šikovného zariadenia sa môžete presvedčiť sami v našej detailnej recenzii. Najväčším lákadlom hodiniek je skvelý vzhľad, vstavaný 0,3 MPx či možnosť vloženia SIM kariet. Nesmie zabúdať ani na možnosť prezerenia oznámení a DZ09 sa skvelo hodia aj pre nadšencov športových aktivít. Cena 12 € je priam až na hranici s trestnou činnosťou a v mene celej redakcie ich môžeme len doporučiť.

Kúpiť DZ09 za 12 €

Toto samozrejme nie je všetko a v ponuke sú ďalšie zaujímavé hodinky. Výpredaj je však obmedzený časovo aj množstvom. Celú výpredajovú ponuku nájdete na odkaze nižšie.

Zobraziť celú výpredajovú ponuku smart hodiniek

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom