GearBest spustil ďalší výpredaj pri príležitosti Dňa Zeme

banner-redmi3pro
Ako isto viete, včera sa konal Deň Zeme, ktorý by nás mal upozorniť na rôzne vplyvy ničenia životného prostredia a donútiť nás zamyslieť sa nad tým. Čínske e-shopy však nikdy nespia a aj pre tento deň si jeden z nich pripravil ďalší výpredaj. Hovoríme o overenom e-shope GearBest.com, ktorý si opäť pripravil množstvo zliav od smartfónov, cez príslušenstvo, až po drony.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi Note 2 (122 €)

xiaomi-redmi-note-2-recenzia (17)
Medzi smartfónmi strednej triedy narazíme aj na Xiaomi Redmi Note 2, ktorý už síce má svojich nástupcov, no stále sa jedná o kvalitný smartfón, ktorý má čo ponúknuť. Na prednej strane nájdeme 5.5-palcový FullHD displej a 5 MPx fotoaparát. Na zadnej je to 13 MPx snímač, ktorý je schopný aj nahrávať FullHD video. Ak by sme sa pozreli do vnútra smartfónu, našli by sme výkonný procesor MediaTek Helio X10, 2 GB RAM, či 16 úložisko (smartfón sa vyrába aj v 32 GB verzii). Smartfón je dobre vybavený aj po stránke konektivity, keďže podporuje 4G, či disponuje infraportom, ktorým môžete ovládať vaše domáce spotrebiče. 4G sa tu bohužiaľ nachádza bez  podpory 800 MHz pásma, no vo väčších mestách nebudete mať s pripojením žiadny problém.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 2 za 122 €

Onda oBook 10 (142 €)

onda obook 10
Ak hľadáte tablet, respektíve notebook za výhodnú cenu, v Číne ho určite nájdete. Jedným z nich je aj Onda oBook 10, ktorý je vlastne hybrid medzi tabletom a notebookom. Hybrid disponuje pochopiteľne 10-palcovým IPS displejom s rozlíšením 1280 x 800 pixelov. Pod kapotou sa nachádza 4-jadrový Intel Z8300 s taktom 1.44 GHz, ktorému sekunduje až 4 GB pamäť RAM a k dispozícii je aj 64 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť do 128 GB. Zariadenie bude výborným spoločníkom aj pre videohovory, či prípadné selfies svojim 2 MPx fotoaparátom. Ďalšou veľmi zaujímavou vlastnosťou je, že zariadenia disponuje až dvoma operačnými systémami. V režime notebooku tak môžete používať plnohodnotný Windows 10, a napríklad v režime tabletu Android 5.1 Lollipop.

Kúpiť Onda oBook 10 za 142 €

No.1 G4 (35 €)

no.1 G4

Zo sortimentu inteligentných hodiniek sme vybrali nové No.1 G4, ktoré sú k dispozícii len za 35 €. Za tú cenu vám však hodinky poskytnú vynikajúci prehľad o vašich aktivitách, či zdravotnom stave. Hodinkám nechýba krokomer, či snímač srdcového tepu, vďaka čomu vám poskytnú prehľad o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, či kvalite vášho spánku. Hodinky však zvládajú aj informovanie o udalostiach z vášho smartfónu, ako napríklad o prichádzajúcich hovoroch, SMS, či budíkoch. Dostupné sú v čiernom a zlatom prevedení.

Kúpiť No.1 G4 za 35 €

Meizu HD50 (50 €)

meizu hd50
Aj keď spoločnosť Meizu poznáme hlavne ako výrobcu smartónov, už dávnejšie prišiel aj s prémiovými slúchadlami. Slúchadlá sú nielen elegantné vďaka telu vyrobeného z hliníka, ale ponúkajú aj vysokú citlivosť 103 dB a frekvenčný rozsah 20 Hz – 20000 Hz. Pripojiť ich môžete k akémukoľvek zariadeniu, ktoré disponuje s 3.5 mm jackom.

Kúpiť Meizu HD50 za 50 €

Kompletnú výpredajovú ponuku smartfónov a rôzneho príslušenstva nájdete na tomto odkaze.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.