Nákupy tovaru, najmä elektroniky, z Číny sa stávajú bežnejším návykom pre čoraz viac a viac ľudí. Nakupovanie totižto už nie je tak rizikové ako kedysi, a to vďaka stále lepšej starostlivosti o zákazníkov. Svoju nesmiernu lojalitu voči zákazníkom prejavuje aj najväčší predajca čínskej elektroniky, Gearbest.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aktualizované:

Služba preplatenia colných poplatkov bola aktívna do konca februára 2018. Slúžila ako náhrada za dopravu EU Express, ktorá nadobudla svoju opätovnú činnosť od marca 2018. Aktuálne je dostupná doprava EU Express, pri ktorej doručenie prebieha bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Celé colné konanie za zákazníka vybaví predajca Gearbest.

Pôvodný článok:

Iste si už počul o spôsobe doručenia tovaru s názvom EU Express. Ten v lete tohto roku zaviedol práve e-shop Gearbest a ide o službu, ktorú u konkurencie nenájdeme. Ak nás pravidelne sleduješ, určite si tiež počul o dočasnom pozastavení tejto dopravy pre smartfóny, čo nepotešilo mnohých z nás.

Takúto starostlivosť o zákazníka nemá žiadny iný predajca

Gearbest chce však pre svojich zákazníkov len to najlepšie a ako úplnú náhradu za EU Express spúšťa novú formu kompenzácie. Všetkým zákazníkom, ktorí tovar objednali cez akúkoľvek z metód dodania Registered Airmail (Netherlands Registered, Belgium Registered atď.), budú v prípade colných poplatkov preplatené všetky náklady! Doklady o zaplatení colných poplatkov je potrebné zaslať na centrum podpory Gearbestu, kde budú doklady schvaľované.

Toto nesmie? zme?ka?!
Exkluzívne zľavy a žiadne ďalšie poplatky!

To je cenová revolúcia v podaní FonTech Shop

 

Gearbest tak opäť raz preukázal, že starostlivosť o svojich zákazníkov berie naozaj vážne. Ak si s nákupom nového smartfónu alebo iného gadgetu čakal, teraz už nemusíš. Poponáhľaj sa využiť exkluzívne zľavy v našom FonTech Shope a nakupuj tak bez ďalších zbytočných poplatkov!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
46%
Páči sa mi to
46%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
4%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]