Samsung Galaxy Note 8 bol dlho očakávanou vlajkovou loďou a na jej príchod čakali mnohí fanúšikovia spoločnosti. Vyčkávanie sa však skončilo včerajším dňom, kedy mala táto ohromná novinka svoju premiéru. Počas predstavenia boli ospevované mnohé funkcie, ktoré doň Samsung vložil a jednou z tých „naj“ je rozhodne skvelý duálny fotoaparát.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Fotovýbava 1. triedy

Nový Samsung Galaxy Note 8 exceluje nielen po výkonovej či dizajnovej stránke, ale zahviezdi aj medzi milovníkmi kvalitných fotografií. Počas debutu tejto vlajkovej lode bola odhalená zadná strana, ktorá v sebe nesie duálny fotoaparát. Oba snímače prinášajú rozlíšenie 12 MPx, no jeden objektív fotoaparátu je širokouhlý a s clonovým číslom f/1.7 bude schopný produkovať snímky s dostatkom svetla aj v nočných podmienkach. Sekundárny teleobjektív prináša clonu f/2.4. Na prekvapenie, Samsung do oboch týchto fotoaparátov vložil optickú stabilizáciu a 2-násobný optický zoom. S touto výbavou tak bude každý záber poriadne ostrý a plný detailov.

zdroj fotografie: Samsung

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy Note 8 je tu. Úžasný displej, monštruózny výkon a takmer štvorciferná cena

Aby toho nebolo málo, tak na perfektné fotografie sa môžu tešiť aj „selfie maniaci“. Tí rozhodne nepohrdnú 8 MPx predným fotoaparátom s clonou f/1.7. Krásny dizajn, poriadny výkon a k tomu aj prepracované fotoaparáty. Čo viac si môže fanúšik Samsungu priať?! Kombinácia kvalitných snímačov fotoaparátu v spojení so špeciálnymi softvérovými úpravami dokáže s výslednými fotografiami narobiť poriadne divy. Len krátko po premiére Samsungu Galaxy Note 8 sa do éteru dostali prvé zábery zachytené pomocou jeho špičkového duálneho fotoaparátu, ktoré vyzerajú skutočne úchvatne.

Reálnejšie výsledky ale prinesú testovania tejto vlajkovej lode, ktoré odhalia skutočné schopnosti všetkých fotoaparátov. Zábery v priloženej galérii boli zväčša vytvorené v ideálnych podmienkach a niektoré sú nahrané v plnej veľkosti, takže sa pri dlhom načítavaní nemusíš báť, že máš problém s pripojením. Uvažuješ o kúpe nového Samsungu Galaxy Note 8, no nie si ešte pevne rozhodnutý? Po zhliadnutí všetkých záberov v galérii rozhodne zmeníš svoj názor. Ako sa ti páči táto novinka z Kórei?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
57%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
29%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]