banner-note-7
Určite ste neprehliadli neustále správy o pribúdajúcich vybuchnutých kusoch inak špičkového smartfónu Samsung Galaxy Note 7. Situácia je natoľko zlá, že Samsung už pozastavil výrobu smartfónu v hlavných výrobných halách. ,

Používanie smartfónu Samsung Galaxy Note 7 nie je bezpečné a to dokonca ani už vymenených kusov. Zdá sa, že niekoľko miliardový výmenný systém, ktorý Samsung spustil len nedávno, vyšiel nazmar a Note „sedmičky“ nechcú prestať vybuchovať. Síce tento týždeň ešte len začal, už tu máme niekoľko nových prípadov vybuchnutých alebo zhorených kusov tohto neslávne známeho smartfónu. Ten najčerstvejší sa stal dnes ráno v domovskej krajine Samsugnu, Južnej Kórei.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Hladnému užívateľovi sa jeho Galaxy Note 7 vznietil priamo počas raňajok vo fast foode Burger King. Incident bol zachytený aj na videu iným zákazníkom reštaurácie. Počas vznietenia našťastie nedošlo k nijakému zraneniu a odniesol si to len samotný smartfón. Sme veľmi zvedaví, ako bude Samsung túto veľmi nepríjemnú situáciu riešiť a či sa ešte Galaxy Note 7 objaví v predaji.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom