banner-redmi-pro
To, že Xiaomi už onedlho oficiálne svetu odhalí svoju zbrusu novú vlajkovú loď, už vieme niekoľko dní. Čím bližšie k predstaveniu sme, tým viac informácií sa o novinke dozvedáme. Sám Lei Jun, CEO spoločnosti Xiaomi, najnovšie zverejnil ďalšie novinky ohľadom očakávaného Xiaomi Mi5S.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

O prichádzajúcom Xiaomi Mi5S už vieme pomerne dosť a s ďalšími, čoraz novšími informáciami narastá aj nedočkavosť fanúšikov. Jednými z najnovších sú aj fotografie zhotovené práve pripravovaným smartfónom, ktorý môžeme už teraz zaradiť do top-end kategórie. Na sociálnej sieti Weibo ju zverejnil sám CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-5s-sample-big

EXIF dáta fotografie vyššie prezrádzajú rozlíšenie 3264 x 2448, inak povedané 8 MPx. Snímka bola zhotovená pri ISO 100, clone f/2,0 a s časom uzávierky 1/750 sekundy. Doteraz známe informácie uvádzajú, že Xiaomi Mi5S by malo prísť s 16 MPx snímačom so 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu, laserovým zaostrovaním a clonou f/1,8. Pár hodín zverejnený pútač viac ako jasne potvrdzuje aj duálny fotoaparát, ktorý by mal byť doménou modelu Xiaomi Mi5S Plus.

xiaomi-mi5s-camera-sample-small

Lei Jun neskôr na svojom profile zverejnil aj ďalšie dve fotografie, ktoré boli údajne vytvorené očakávaným smartfónom. Predstavenie Xiaomi Mi5S (a Mi5S Plus) sa bude konať 27. septembra, pričom v jeho útrobách bude tikať najnovší Snapdragon 821 procesor spolu so 6 GB RAM či 256 GB úložiskom. Cena základného modelu má štartovať na nízkych 270 €!

xiaomi-mi5s-camera-sample-2-small

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
39%
Páči sa mi to
26%
Chcem to
30%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.