Už od začiatku natáčania tohto filmu je ním internet absolútne fascinovaný. Čo nový deň, to nové očakávania. Čo nový kúsok informácie, to nové špekulácie. Čo nové fotky, to ešte väčšia túžba už Jokera vidieť. 

Asi ste teda pochopili, že znova sa k nám dostali obrázky z natáčania, ktoré priniesol portál Just Jared. Tentokrát nahliadneme do spoločnej scény hercov Joaquina Phoenixa a Zazie Beetz. Ktože je to Jokerova nová láska? Poďme sa na to spolu pozrieť.

Fotky z natáčania filmu Joker: Nová láska?

Novo-zverejnené fotky boli spravené počas natáčania nočnej scény v reštaurácii. Konkrétne sa nakrúcalo ešte z pondelka na utorok v mestskej časti Bronx, New York. Vidíme na nich, ako sa Arthur Fleck / Joker (Joaquin Phoenix) rozpráva pri stole s ženou menom Sophie Dumond (Zazie Beetz). Nášho milovaného klauna na týchto fotkách budeme hľadať márne. Vidíme však muža pod jeho maskou. Phoenix dokáže aj bez make-upu nastoliť doslova mrazivú atmosféru, a to čisto len jeho hrozivým úsmevom.

Herečka Zazie Beetz sa samozrejme prednedávnom objavila vo filme Deadpool 2, kde si zahrala postavu menom Domino. Nemusíme ani tipovať, že v snímke Joker bude jej úloha o niečo serióznejšia. Natáčanie si určite užíva, keďže nedávno povedala, že “je obrovským fanúšikom Joaquina Phoenixa.” Beetz ďalej dodala: “Pracovať s ním je pre mňa cťou. Sledujem jeho aj jeho prácu rovnako, teda aspoň si myslím, ako ktokoľvek iný.”

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom