Pokiaľ sa doma už poriadne nudíš, český filmový distribútor MagicBox má pre teba skvelú ponuku. Na jeho YouTube kanáli Filmy česky a zadarmo si môžeš vychutnať množstvo domácich aj zahraničných titulov v češtine. Na informáciu a takúto možnosť sledovania upozornil portál Filmozrouti.cz.

Skvelý výber filmov zadarmo a legálne

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo, ktorý sleduje už vyše 325-tisíc ľudí, ponúka množstvo domácich aj zahraničných filmov v češtine úplne zadarmo. Za projektom stojí filmový distribútor MagicBox, ktorý pre Živé.sk potvrdil, že kanál je vysporiadaný s majiteľmi autorských práv a ide tak o úplne legálnu činnosť.

Vychutnať si tak môžeš tituly ako Na život a na smrť (Lone Survivor), Pelíšky, Kajínek, Princezná ze mlejna 2, Diabli na motorkách (Hell Ride) a mnoho ďalších. MagicBox pridáva na kanál s výzvou „Doma seď a zachraň svět!“ jeden film každý deň, a postupne tak pribúdajú ďalšie známe tituly, ktoré budú dostupné počas 30 dní.

Ak ti však takáto ponuka nestačí, máme pre teba zopár ďalších nápadov, ako si pobyt doma spríjemniť dobrým filmom úplne zadarmo. Môžeš napríklad vyskúšať niektorú zo známych streamovacích služieb ako Netflix, Amazon Prime, HBO GO či Apple TV+, ktoré ponúkajú vlastné skúšobné doby úplne zadarmo. Pokiaľ by si sa medzi nimi nevedel rozhodnúť, nedávno sme sa ich porovnaniu venovali v tomto článku.

Prečítaj si tiež
Známy web s titulkami aj naďalej porušuje zákon. Nikto s tým zatiaľ nič nerobí

Dostupná je tiež služba Otta, ktorú sme vyskúšali aj v našej redakcii. Tá ti ponúka prístup k 1500 filmovým či seriálovým titulom, televíziu a archív bez reklám, ktoré si môžeš vychutnať na smartfóne, tablete, notebooku alebo smart televízii. Službu si môže zriadiť každý, a prvých 30 dní za ňu nezaplatíš ani cent.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom