Rok 2018 sa práve začal a to znamená iba jedno. Máme pred sebou nespočetne veľa filmov! Tak ako každý rok, aj tento si bude mať z čoho vyberať snáď každý. Obrovské filmové štúdia nám ukážu ich pokračovania, uvidíme však aj mnoho indie filmovanimákov knižných adaptácií. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Toto video slúži ako trailer na všetky očakávané snímky tohto roka. Jeho názov je Coming Soon: 2018 a vytvoril ho YouTuber s menom Neevon M. Vo videu môžeme vidieť viac ako 70 postrihaných trailerov, ktoré boli doteraz vydané.

Aj keď v ňom bolo použitého takto veľa materiálu, stále trvá iba 3 minúty a 32 sekúnd. Tak predsa väčšinou trvajú aj normálne trailery na filmy. Avšak to, čo sa do neho zmestilo, je neuveriteľné, dychberúce a neviem ako vy, no ja som mal počas celého videa zimomriavky. Jednoducho, budete mať filmový rok 2018 na dlani. Všetky použité klipy k sebe krásne sedia a celé to vyzerá ako trailer na jeden naozaj, naozaj drahý film.

A aké filmy sa v tomto videu ukázali? Samozrejme, vidíme tam Avengers: Infinity WarPacific Rim: UprisingRodinka Úžasných 2 alebo Jurassic World: Fallen KingdomNiektoré zábery sú aj z filmov ako Alita: Battle AngelMortal EnginesRampageThe New Mutants alebo Black Panther

Nemôžeme samozrejme zabudnúť ani na originálne projekty ako AnnihilationIsle of DogsEarly Man a 12 StrongKaždopádne, video si musíte pozrieť sami. Ktoré filmy vám tam chýbali a na ktoré sa tešíte najviac?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]