Rok 2018 sa práve začal a to znamená iba jedno. Máme pred sebou nespočetne veľa filmov! Tak ako každý rok, aj tento si bude mať z čoho vyberať snáď každý. Obrovské filmové štúdia nám ukážu ich pokračovania, uvidíme však aj mnoho indie filmovanimákov knižných adaptácií. 

Toto video slúži ako trailer na všetky očakávané snímky tohto roka. Jeho názov je Coming Soon: 2018 a vytvoril ho YouTuber s menom Neevon M. Vo videu môžeme vidieť viac ako 70 postrihaných trailerov, ktoré boli doteraz vydané.

Aj keď v ňom bolo použitého takto veľa materiálu, stále trvá iba 3 minúty a 32 sekúnd. Tak predsa väčšinou trvajú aj normálne trailery na filmy. Avšak to, čo sa do neho zmestilo, je neuveriteľné, dychberúce a neviem ako vy, no ja som mal počas celého videa zimomriavky. Jednoducho, budete mať filmový rok 2018 na dlani. Všetky použité klipy k sebe krásne sedia a celé to vyzerá ako trailer na jeden naozaj, naozaj drahý film.

A aké filmy sa v tomto videu ukázali? Samozrejme, vidíme tam Avengers: Infinity WarPacific Rim: UprisingRodinka Úžasných 2 alebo Jurassic World: Fallen KingdomNiektoré zábery sú aj z filmov ako Alita: Battle AngelMortal EnginesRampageThe New Mutants alebo Black Panther

Nemôžeme samozrejme zabudnúť ani na originálne projekty ako AnnihilationIsle of DogsEarly Man a 12 StrongKaždopádne, video si musíte pozrieť sami. Ktoré filmy vám tam chýbali a na ktoré sa tešíte najviac?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom