Už sa to blíži a pokračovanie novej čarodejníckej ságy oficiálne zabalilo svoju výrobu. Takáto správa určite všetkých potešila, nakoľko to vyzerá na veľmi kvalitnú filmovú nádielku. Fantastické zvery a ich výskyt 2 bude podľa všetkého úplne iný level ako predchodca v roku 2016.

Grindelwaldove zločiny sa už pomaličky blížia a svet plný mágie ukáže svoju temnú stránku. Táto pozitívna správa bola ohlásená prostredníctvom krátkeho videa, na ktorom sa nachádza Alison Sudol. Príspevok na svojom Twitteri zdieľali Fantastické zvery a pozrieť si ho môžete nižšie v článku. Video obsahuje herečku s klapkou, na ktorej sa nachádza slovíčko “WRAP“. Myslíme si, že preklad nepotrebujete a všetkým vám došlo, čo je vo veci. Teraz už neostáva nič iné, ako si počkať na to, kedy sa objaví prvý trailer, ktorý rozhodne nenechá chladným žiadneho filmového fanúšika.

V pokračovaní príbehu sa môžeme tešiť na návrat talentovaného režiséra Davida Yatesa. No to zďaleko nebude všetko. Príbeh nám totižto uvedie novú postavu, ktorá vyzerá naozaj zaujímavo. Tajomný Grindelwald sa bude usilovať o svoju hrozbu a uniká všetkým možným zákonom. Táto postava sa navyše snaží zoskupiť jeho nasledovníkov. Chce totižto, aby svetu vládli len pokrvní čarodejníci a stali sa nadriadenými pre všetky nemagické bytosti.

So všetkými konfliktami sa na scénu dostáva mladý Albus Dumbledor, ktorému sa pod svoje krídla podarí získať ďalšieho nadanému čarodejníka. Toho už určite všetci poznáte z prvého filmu – Newt Scamander. Ten si však ešte stále neuvedomuje nebezpečenstvo a niektoré jeho kroky budú zbrklé. Línie boli nakreslené a kráčať po nich nebude jednoduché. Čarodejnický svet sa veľmi rýchlo rozdeľuje a zdá sa, že to všetko ukončí epický súboj medzi dvomi najmocnejšími čarodejníkmi.

Čarovné obsadenie v čarovnom filme nesmie chýbať!

Vo filme sa objaví poriadna dávka nadaných a kvalitných hercov. Na striebornom plátne uvidíme hercov ako Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine WaterstonDan FoglerAlison Sudol a Ezra Miller. K tejto pôvodnej zostave sa pridajú Claudia Kim, Zoe Kravit Callum Turner. No všetkých určite najviac potešili dve nasledovné herecké úlohy, a to mladý Dumbledore a Grindelwald. Prvého menovaného si zahrá Jude Law, ktorý bude dýchať na chrbát Johnnymu Deppovi.

Štúdio Warner Bros. si nastavilo dátum uvedenia filmu do kín na 16. novembra 2018. Zatiaľ síce ešte nepadlo žiadne slovo na prvú krátku ukážku z filmu, no to by sa malo príchodom nového roka zmeniť. Tešíte sa na pokračovanie tejto čarodejníckej ságy?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom