banner-redmi-note-3
Len dva dni dozadu sme vám ukázali najnovšie uniknuté fotografie veľmi očakávaného čínskeho TOP smartfónu, Xiaomi Mi5. Na fotkách sa ukazuje smartfón so zvláštnym dizajnom, ktorý bol teraz opäť potvrdený! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ukázalo sa, že nedávny únik fotografií údajného Xiaomi Mi5 bol pravdivý. Teraz sa totižto na internete ukázali najnovšie tlačové rendre Xiaomi Mi5 vo vysokej kvalite, ktoré potvrdzujú dizajn z minulého úniku! Síce vyzerajú nové rendre veľmi reálne, stále nie je nič oficiálne potvrdené. S veľkou pravdepodobnosťou sa bude nový Xiaomi Mi5 dizajnovo podobať na tohtoročný TOP model Xiaomi Mi Note, ktorý svojim dizajnom vynikal. Xiaomi však pravdepodobne pridá hardvérové domovské tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-nove-rendre-3

Podľa najnovších špekulácií môžeme od Xiaomi Mi5 očakávať 5,2-palcový zatiaľ s nepotvrdeným rozlíšením, ktoré bude buď 2560 x 1440 px (2K), alebo 1920 x 1080 pixelov (FullHD). Či tak alebo onak, jedno je isté. Novú vlajkovú loď od Xiaomi bude poháňať Qualcomm Snapdragon 820 so štyrmi jadrami a úplne novým grafickým čipom Adreno 530 GPU. Očakávať môžeme aj 3 GB / 4 GB RAM spolu so 16 GB / 64 GB vnútorným úložiskom.

xiaomi-mi5-nove-rendre

Zadná, pravdepodobne sklená strana bude obsahovať 16 MPx fotoaparát, zatiaľ čo vaše selfie fotografie budú v 8 MPx kvalite. Xiaomi Mi5 bude napájaný 3030 mAh + batériou, pričom jeho cena sa má pohybovať okolo 350 €.

xiaomi-mi5-nove-rendre-2

Dnes sa objavili aj nové informácie o Xiaomi Mi5 Plus, ktorý by mohol byť predstavený spolu so Xiaomi Mi5. Tento model ponúkne väčší, 5,5 alebo 5,7-palcový displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Pod kapotou by sme mali aj v prípade Mi5 Plus nájsť Snapdragon 820, 4 GB RAM a 32 GB úložisko. Zadná strana by mala opäť disponovať 16 MPx fotoaparátom, predná zasa 8 MPx kamerou. Súčasťou bude aj snímač odtlačkov prstov zabudovaný v domovskom tlačidle. Cena by sa mala pohybovať okolo 400 €.

xiaomi-mi5-nove-rendre-4

xiaomi-mi5-video

Xiaomi Mi5 na prvom videu:

Zdroj: Phonearena.com, Mydrivers.com (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP