banner-redmi-note-3
Do predstavenia Xiaomi Mi5 nám ostáva menej ako mesiac. Magický deň oficiálneho predstavenia by sa mal uskutočniť už 21. januára 2016. Na verejnosti je však už toľko informácií a obrázkov, že novinka je takmer celá odhalená ešte pred spomínaným predstavením. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie dokumenty, ktoré unikli na verejnosť, potvrdili dávnejšie domnienky o dizajne. Xiaomi stavilo na nové prvky, z ktorých je najväčším prekvapením veľmi malé hardvérové domovské tlačidlo, ktoré integruje snímač odtlačkov. Pri pohľade na zadnú stranu vidíme veľkú podobnosť so sériou Mi Note, ktorá ponúka na zadnej strane 3D zahnutie. Azda najväčším prekvapením je práve snímač odtlačkov v domovskom tlačidle. Celkovo je snímač veľmi malý a svojim dizajnom nemusí každému vyhovovať.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi5 bude teda disponovať 5,2-palcovým 2K displejom, procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM pamäťou, 21 MPx zadným fotoaparátom, novým napájacím konektorom USB Type-C a samozrejme aj s nadstavbou MIUI 7, ktorá beží na najnovšom Androide 6.0 Marshmallow. Pre viac informácií si prečítajte náš podrobný článok, v ktorom sme zhrnuli všetky podstatné informácie. Ak sa obávate, že vás nový dizajn neoslovil, nezúfajte. Samozrejme je tu aj taká alternatíva, že sa jedná iba o predbežný koncept a finálny produkt bude celkom odlišný.

xiaomi-mi-5-real-01

Zdroj: Gizmochina.com, Technobuffalo.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP