Technologický svet sa aktuálne toči okolo nového elektrického pick-upu Cybertruck. Pri jeho predstavení sme si ale mohli všimnúť aj záhadnú elektrickú terénnu štvorkolku CyberQuad.

Posledné dni žije technologický svet plne elektrickým pick-upom Tesla Cybertruck. Toto vozidlo spôsobilo naprieč internetom hotové šialenstvo a Tesla už prijíma obrovské množstvo objednávok. Hoci predstavenie novinky možno neprebiehalo podľa predstáv, na jeho konci sa objavila skutočná čerešnička na torte v podobe elektrickej terénnej štvrokolky CyberQuad.

O tejto elektrickej mašinke sme toho doteraz veľa nevedeli. Predstavenie nám len ukázalo, že je ju možné prevážať a dokonca aj nabíjať na nákladnom priestore Cybertrucku.

Najnovšie informácie podľa portálu Futurism určite potešia množstvo fanúšikov Tesly. Sám Elon Musk totižto prostredníctvom sociálnej siete Twitter potvrdil, že terénnu štvorkolku CyberQuad si zákazníci budú môcť zakúpiť.

Na začiatku však štvorkolka nebude predajná samostatne, ale ako súčasť, respektíve jedna z možností pri kúpe Cybertrucku. CEO Tesly tak vyvrátil špekulácie, že terénna štvrokolka bola len jednorázovka určená pre demo ukážku pri predstavení.

Okrem dostupnosti pre zákazníkov bohužiaľ nemáme žiadne iné informácie ako napríklad dojazd, celkové špecifikácie a hlavne cena.

Veríme však, že Tesla či samotný Elon túto záhadu čoskoro rozlúsknu a dozvieme sa všetky dôležité informácie o tomto doposiaľ stále záhadnom stroji.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom