banner-elephone-p9000
Je prekvapujúce, koľko smartfónov dokáže malá spoločnosť ako Elephone priviesť na trh za jeden rok. Jedným z nich je aj Elephone S7. Oficiálne predstavenie má už síce dávno za sebou, no do predaja sa ešte nedostal.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už priamo názov vyjadruje, že sa smartfón snaží útočiť na vysoké priečky priečky. Podobnosť, respektíve inšpirácia vlajkovou loďodu juhokórejského konkurenta je skutočne viditeľná. Zakrivený 5,5″ FullHD displej a hardvérové domovské tlačidlo sú v tomto prípade povinnou výbavou. Hardvérová stánka smartfónu je vybavená výkonným 10-jadrovým čipsetom Helio X20 od spoločnosti MediaTek. Tomu asistujú 4 GB pamäte RAM a 64 GB interného úložiska.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Elephone-S7-1-1024x904

Zostavu uzatvára 13 MPx hlavný fotoaparát. Nové propagačné video spoločnosti prezentuje softvérovú výbavu smartfónu, ktorá je postavená na Androide 6.0 Marshmallow v čistej podobe bez grafickej nadstavby, no s niekoľkými užitočnými funkciami navyše.

Elephone S7 to má výborne našliapnuté. Rovnako nezaostáva ani konštrukcia, ktorá je zložená z kovového rámu a sklenenej zadnej strany. Novinka by sa mala predávať vo viacerých farebných variantoch od zelenej, cez zlatú až po elegantnú čiernu.

elephone-s7-r9-black-color-2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
17%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]