banner-note-7
O tom, že Elephone S7 bude zatiaľ najkrajší smartfón výrobcu, niet pochýb. Nároky používateľov na dizajn telefónov neustále stúpajú a dnes sa už stretávame s takými materiálmi, o akých sa nám v dobe plastových telefónov ani nesnívalo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Túto situáciu už pochopil aj Elephone, ktorý pripravuje svoju novú vlajkovú loď S7. Ako už názov napovedá, dizajn smartfónu bude inšpirovaný Samsungom Galaxy S7, ktorý sa za svoj dizajn určite nemusí hanbiť. Nádherný Elephone S7 sme už videli na viacerých fotografiách, no výrobca sa rozhodol dizajn ukázať tentokrát aj na videu.

Samsung Galaxy S7 G930F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Elephone S7 príde s procesorom Helio X20 a 3 GB pamäte RAM

Aj keď materiál použitý na zadnej strane vyzerá ako sklo, v skutočnosti sa jedná o PVC vyrobené náročným procesom. Vďaka jeho použitiu by mala byť zadná strana viac odolnejšia ako bežné sklo a navyše vytvára zaujímavý efekt. Viac si môžete pozrieť na videu. Páči sa vám dizajn Elephone S7 a plánujete jeho kúpu?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
30%
Páči sa mi to
30%
Chcem to
15%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
5%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.