banner-elephone-p9000
Primárnym cieľom Elephone pre tento rok je skvalitniť mienku o svojich smartfónoch. Tým najlepším príkladom mala byť vlajková loď P9000, no opak dokázala naša recenzia, v ktorej si smartfón viedol rozpačito a nenaplnil vysoké očakávania.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mesiac apríl bude na nové zariadenia z čínskeho „sveta“ naozaj pestrý a nejeden výrobca plánuje uviesť novinky do rôznych oblastí techniky. Jedným z pripravovaných smartfónov je aj Elephone S3, ktorý sa bude snažiť dobiť strednú triedu. Hlavným ťahákom smartfónu je krásna konštrukcia v celokovovom prevedení s bezrámikovým displejom. Výrobca poznamenal, že v rukách používateľov bude pôsobiť luxusným dojmom a bude to doteraz najlepšie vyrobený smartfón od Elephone. K dispozícii by mala byť strieborná, zlatá, ružovo-zlatá farebná varianta, ku ktorej sa teraz pridala aj tradičná šedá farba a v portfóliu si bude môcť vybrať naozaj každý.

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Vpredu sa na nás bude pozerať spomínaný bezrámikový 5,2-palcový FullHD displej. Pod zadným krytom si pravdepodobne svoje miesto nájde procesor Mediatek MT6753, 3 GB RAM a 16 GB úložisko s podporou microSD kariet. Zariadenie napája veľmi podpriemerná 2100 mAh batéria. Na zadnej strane pracuje 13 MPx hlavný fotoaparát. Zvyšok výbavy je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, no v prípade, že vás Elephone S3 zaujal, môžete si pozrieť výborné video, na ktorom sa predstavuje dizajn smartfónu v celej svojej kráse.

elephone-s3

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP