Elephone S3 bude dostupný aj v šedej farbe, začiatok predaja v apríli

Teraz čítate
Elephone S3 bude dostupný aj v šedej farbe, začiatok predaja v apríli

banner-elephone-p9000
Primárnym cieľom Elephone pre tento rok je skvalitniť mienku o svojich smartfónoch. Tým najlepším príkladom mala byť vlajková loď P9000, no opak dokázala naša recenzia, v ktorej si smartfón viedol rozpačito a nenaplnil vysoké očakávania.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mesiac apríl bude na nové zariadenia z čínskeho „sveta“ naozaj pestrý a nejeden výrobca plánuje uviesť novinky do rôznych oblastí techniky. Jedným z pripravovaných smartfónov je aj Elephone S3, ktorý sa bude snažiť dobiť strednú triedu. Hlavným ťahákom smartfónu je krásna konštrukcia v celokovovom prevedení s bezrámikovým displejom. Výrobca poznamenal, že v rukách používateľov bude pôsobiť luxusným dojmom a bude to doteraz najlepšie vyrobený smartfón od Elephone. K dispozícii by mala byť strieborná, zlatá, ružovo-zlatá farebná varianta, ku ktorej sa teraz pridala aj tradičná šedá farba a v portfóliu si bude môcť vybrať naozaj každý.

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Vpredu sa na nás bude pozerať spomínaný bezrámikový 5,2-palcový FullHD displej. Pod zadným krytom si pravdepodobne svoje miesto nájde procesor Mediatek MT6753, 3 GB RAM a 16 GB úložisko s podporou microSD kariet. Zariadenie napája veľmi podpriemerná 2100 mAh batéria. Na zadnej strane pracuje 13 MPx hlavný fotoaparát. Zvyšok výbavy je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, no v prípade, že vás Elephone S3 zaujal, môžete si pozrieť výborné video, na ktorom sa predstavuje dizajn smartfónu v celej svojej kráse.

elephone-s3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • lukino86

    Ja neviem ja tím elephone moc neverím ani p8000 ani 9000 nedopadli najlepšie za cenu 270€ určite radšej meizu alebo xiaomi pripadne one plus

    • Roberto

      Treba ale povedať aj to, že sa zlepšujú…Jasné, že momentálne tie značky ktoré si vymenoval sú trošku inde, ale časom sa to môže zmeniť. Pre nás spotrebiteľov je to iba dobrá správa, lebo takto aspoň ceny budú klesať a aj väčší výber bude.