Elephone pripravuje druhu akčnú kameru Elephone Explorer Pro

banner-minote-pro
Spoločnosti Elephone sa na trhu s akčnými kamerami darí a svoj rozmach demonštruje prípravou druhej generácie kamery Elephone Explorer Pro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ponuka telefónov na čínskom trhu je vskutku rozmanitá. Ak by  sme si však chceli zaobstarať kameru, možnosti by sa nám značne zúžili. Elephone vstúpil na trh s kamerami v novembri minulého roka, keď predstavil jednoduchú 4K kameru Elephone Explorer.

Elephone Explorer Pro white
Keďže spoločnosť prináša vylepšenú druhú generáciu, domnievame sa, že predajnosť kamery bola celkom vysoká. Nová Pro verzia príde so Sony IMX117 snímačom s rozlíšením 12 MPx a  bude používať NTK96660 čip. Zmene sa nevyhne ani dizajn, ktorý na nás pôsobí viac originálne. Ďalšie špecifikácie ako aj cena a dostupnosť známe nie sú, no situáciu budeme priebežne monitorovať.

Elephone Explorer Pro Black
Športové kamery v štýle Go Pro sa tešia čoraz väčšiemu záujmu a naberajú na popularite. Používate aj vy nejakú akčnú kameru? Ktorá vás naposledy zaujala?

Zdroj: Gizchina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]