banner-elephone-p9000Vlajková loď P9000 spoločnosti Elephone bola predstavená začiatkom tohto roka. Čipsetu Mediatek Helio P10, 4 GB RAM, rýchlej čítačke odtlačkov prstov, NFC a  bezdrôtovému nabíjaniu sa ťažko odoláva. Funkciami nabitá P9000 si tak rýchlo získala veľkú komunitu používateľov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Elephone pravidelne vydával aktualizácie pre P9000 a teraz vyhlásil, že s tým plánuje pokračovať a používatelia sa môžu už čoskoro tešiť na najnovší Android 7.0 Nougat. Predpokladaný termín vypustenia je v polovici novembra. Aktualizácia príde klasicky prostredníctvom OTA a čerstvo predané zariadenia po uvoľnení aktualizácie sa začnú predávať s už nainštalovaným Androidom 7.0. Ak Elephone tento časový termín dodrží, Elephone P9000 sa zaradí medzi prvé smartfóny s najnovšou verziou systému Android. Hneď po Nexusoch a LG V20.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Android-7.0-Nougat-statue-copy

Majitelia sa tak môžu tešiť na celú radu nových funkcií. Android 7.0 prichádza s výrazne vylepšenou bezpečnosťou, nechýbajú ani zmeny v jadre systému a podpora viacerých okien. Vylepšené bolo tiež užívateľské rozhranie, výdrž batérie a veľa ďalších. Podrobný prehľad zmien nájdete v našom článku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]