banner-elephone-p9000
Elephone P9000, ktorého recenziu sme vám začiatkom tohto mesiaca priniesli, sa za posledných pár dní dočkal dvoch nových aktualizácií. Je veľmi dobré vidieť, že výrobca má o svoju vlajkovú loď záujem a ďalej ju vylepšuje. Aj keď sa zdá, že ide len o malé aktualizácie, prinášajú veľké zlepšenia 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvú aktualizáciu, ktorá vyšla 2.3.2016, sme vám už podrobne predstavovali v tomto článku. Priniesla dlhý zoznam zmien, od výrazného zlepšenia fotoaparátu cez nové funkcie až po zrýchlenie čítačky odtlačkov prstov.

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Druhá aktualizácia bola oveľa nenápadnejšia, no pri tom mala veľmi zásadný dopad na výdrž batérie. Túto zmenu môžeme pocítiť na výsledkoch z testu aplikácie PCMark, kde Elephone po aktualizácii vydržal skoro o 2 hodiny dlhšie. Toto je dôkaz toho, že optimalizácia systému dokáže urobiť zázraky s výdržou aj bez zmeny batérie. Výdrž zariadenia sa zvýšila až o 26%.

Tretia a zároveň najnovšia aktualizácia priniesla znovu celkovú optimalizáciu systému a vylepšenie pár chýb. Najhlavnejšia zmena je však integrácia čítačky prstov pomocou nových systémových API z Androidu 6.0 a tak môžete pomocou odtlačku prstov autorizovať aj platbu či iné operácie. Znova došlo k zlepšeniu presnosti samotného snímača. Ak ste majiteľom P9000 a chcete aktualizovať, počas aktualizácie sa nedotýkajte čítačky prstov a po aktualizácii budete musieť znovu nastaviť vaše prsty. Stará databáza odtlačkov bude zmazaná.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP