banner-mi5
Novinka Elephone P9000 sa pomaly dostáva do predaja. Táto vlajková loď zaujala pozornosť divákov hlavne vďaka výborným špecifikáciám, ktoré na papieri s cenou okolo 250 € vyzerali úžasne. Vstup do reality bol trochu horší. Čítačka odtlačkov sa dala používať až keď ste jeden prst nasnímali trikrát a foťák tiež nestál za 250 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Elephone však zachovala chladnú hlavu a pustila sa hneď do opráv a ladenia. Pár dní po vypustení prvých zariadení do sveta sa na nich začínajú objavovať veľké OTA aktualizácie. Zároveň zverejnili aj detailný prehľad zmien.

Screenshot_20160304-220049

Zmeny zahŕňajú vylepšenia fotoaparátu či optimalizáciu čítačky odtlačkov prstov, po ktorých je potrebné prsty znovu načítať. Výrazný dopad to však má na rýchlosť a presnosť identifikácie. Pribudla tiež vstavaná systémová funkcia, ktorá pravidelne čistí pamäť RAM a tiež si môžete vybrať v nastaveniach ako často a ktoré aplikácie z RAM čistiť nemá. Podrobné zhodnotenie tejto aktualizácie, ale aj celého smartfónu, nájdete už čoskoro v našej podrobnej recenzii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP