Elephone objasňuje funkciu bočného tlačidla v P9000 Edge

banner-elephone-p9000
Už dlhšiu dobu vieme, že spoločnosť Elephone usilovne pracuje na svojom najnovšom zariadení Elephone P9000 Edge. Tento smartfón bol na predchádzajúcich fotografiách zobrazovaný skutočne tajomne a výnimkou nie je ani tá najnovšia, na ktorej sa nám ukazuje zariadenie zo svojho ľavého profilu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone P9000 Edge má prísť s duálnym fotoaparátom, ktorému robí spoločnosť dvojitá prisvetlovacia LED dióda. Ďalej má model P9000 Edge ponúknuť skener odtlačkov prstov integrovaný do hardvérového domovského tlačidla s červenou obrubou. Dnes tu však máme ďalší diel záhad od spoločnosti Elephone. Ten nám ukazuje zvláštne hardvérové tlačidlo s doposiaľ neznámou funkciou.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


P9000Edge

Mohlo by sa jednať o akési „múdre tlačidlo“, ktoré poskytne hneď viacero vymožeností. Spoločnosť však oficiálne potvrdila, že toto tlačidlo bude plniť podobnú funkciu ako posuvné tlačidlo na smartfónoch od firmy Apple. Touto funkciou je prepnutie zariadenia do tichého režimu. To však nebude ani zďaleka všetko, čo toto tlačidlo dokáže. Elephone totižto sľúbil, že na základe testov a následnej spätnej väzby budú pribúdať nové a nové funkcie. Aké využitie tlačidla by potešilo vás? Budeme radi ak svoje návrhy vyjadríte v komentároch.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]