Objavili sa nákresy prichádzajúceho Elephone P9000 Edge s dvojitým fotoaparátom

banner-elephone-p9000Začiatkom roka ste si určite všimli, že sa hovorilo o príchode 3 vlajkových lodí spoločnosti Elephone zo série „P“. Keď sa dostali do sveta prvé P9000 a P9000 Lite, o  Edge už skoro nikto nehovoril. Vyzeralo to tak, že Elephone od neho nadobro upustil. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vlajková loď Elephone P9000 sa v našej recenzii držala solídne, ale Elephone to trochu prehnal s cenovkou. Na jeho „Edge“ brata si ešte musíme počkať. Elephone teraz rozvíril vody zaujímavými kresbami, kde sa nachádza tajomné zariadenie. Jeho črty naznačujú bezrámikový dizajn. Čerešničkou na torte je dvojica hlavných fotoaparátov spolu s dvojitým LED bleskom.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>O deň neskôr svetom preleteli aj fotografie tohto zariadenia. Fotografia zobrazuje celokovovú konštrukciu, potvrdzuje dvojkamerový dizajn, rovnako ako aj dvojtónový blesk. Ďalšie otázky vzbudzuje absencia čítačky odtlačkov prstov na zadnej strane. Môžeme teda očakávať, že čítačka odtlačkov prstov bude využívať pokročilú ultrazvukovú technológiou snímania.

edge1

Pravdepodobne pôjde o zariadenie s 5,5” zahnutým displejom. Poháňať by ho mohol nový Mediatek Helio X25. Rovnako, ako pri Elephone P9000, aj tu môžeme očakávať prítomnosť nového USB portu typu-C. Pre viac informácii si musíme ešte pár dní počkať.

Zdroj: Gizchina.com

Novinky