Elephone zverejnil ďalšie informácie o Elephone P9000 Edge

banner-elephone-p9000Spoločnosti po celom sa snažia využívať rôzne techniky ako navnadiť zákazníka a vzbudiť u neho záujem o ich produkty. Výnimkou nie je ani spoločnosť Elephone, ktorá sa snaží svoj najnovší Elephone P9000 Edge zakryť rúškom tajomstva.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Postupným odhaľovaním špecifikácií formou obrázkov, vytvára Elephone u zákazníka atmosféru očakávania. Nedávno sme boli svedkami uverejnenia obrázkov, ktoré odhaľovali duálny fotoaparát a duálny LED blesk pripravovanej novinky.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ELE-P9000-EDGE-B
Nejasné ostávalo umiestnenie snímača odtlačkov prstov. Názory sa v tomto prípade rozchádzali a do úvahy prichádzalo aj využite ultrazvukového snímania. Zdá sa, že dnešný obrázok činí všetkým špekuláciám koniec. Elephone P9000 Edge príde so snímačom odtlačkov prstov v štandardnom umiestnení, teda v tlačidle Domov, ktoré bude lemovať elegantný červený rámik. Nejasnosti však máme o použitom procesore, ktorým sa stane určite jeden z trojice, MediaTek Helio P10, Helio X20 alebo Helio X25.

ELE-P9000-EDGE-A

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]