Ak patríš medzi medzi kutilov, ktorí si raz za čas niečo vyrobia sami alebo sa neboja niečo opraviť, máme pre teba tip na gadget, ktorý by sa ti mohol náramne hodiť. Okrem Xiaomi smartfónov si už určite videl ďalšie gadgety od tohto čínskeho giganta, ktoré prekvapia svojím zameraním.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Najlepší gadget pre kutilov v najlepšej cene

Elektrický skrutkovač s názvom Xiaomi Wowstick 1fs je na trhu síce už dlhšie, no teraz stojí vôbec najmenej vo svojej histórii. Môžeš ho mať za doposiaľ najnižších 16 €. Poštovné cez Registered Airmail stojí necelé 1 €, pričom žiadnych ďalších poplatkov pri doručení sa obávať nemusíš.

Kúpiť Xiaomi Wowstick 1fs za najnižších 19 €

Množstvo nadstavcov v balení aj dlhá výdrž

Narozdiel od ostatných veľkých elektrických skrutkovačov, tento ihneď zaujme svojím dizajnom, ktorý je podobný peru. Kompaktné telo je vyrobené z hliníka a dobré držanie zabezpečujú protišmykové plastové časti.

V balení nájdeš 18 bitov, konkrétne typy: PH000/ PH0/ PH2/ SL1.0/ SL2.0/ SL3.0/ T5/ T6/ T8/ P2/ P5/ P6/ H2.5/ H3/ SQ0/ 3.0/ Y2.5/ U3.0. Skrutkovač môžeš používať automaticky, no aj manuálne. Ak teda bude skrutka držať príliš a výkon skrutkovača nebude stačiť, môžeš mu pomôcť ručne. Krútiaci moment motorčeka je 0.2 / 3 N.m  (100 otáčok za minútu). Medzi rukoväťou a bitom sa nachádza magnetická plocha, čiže výmena bitov je veľmi jednoduchá.

Xiaomi Wowstick 1fs

Skrutkovač je napájaný dvomi vyberateľnými AAA batériami a výdrž by mala činiť osem hodín pri neustálej prevádzke. Určite však nie je vhodný pre drevené alebo iné ťažké konštrukcie, kde je vyžadovaná sila výkonnejších elektrických skrutkovačov. Tento je vhodný skôr na menšie skrutky, ako napríklad pre rozoberanie smartfónov, fotoaparátov a iných menších predmetov.

O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.