Ecoo E05: MediaTek MT6735, 3 GB RAM a Android 5.1

Teraz čítate
Ecoo E05: MediaTek MT6735, 3 GB RAM a Android 5.1

Čínsky výrobca smartfónov Ecoo je mimo domovskej Číny neznámou firmou. Túto situáciu chce zmeniť novinka Ecoo E05, ktorá ponúkne solídnu výbavu a priaznivú cenovku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ecoo E05 spadá do mid-range kategórie s miernymi vylepšeniami, ktoré poznáme skôr z drahších modelov. Na prednej strane nájdeme 5-palcový FullHD displej s 2,5D efektom. O výkon sa bude starať MediaTek MT6735 a spoločnosť mu bude robiť 3 GB RAM. Interné úložisko dostalo kapacitu 16 GB s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet. Softvérovú časť obstará Android 5.1. Veľkým prínosom pre Ecoo E05 bude podpora rôznych Custom ROM. Doteraz bola potvrdená spolupráca so známou CyanogenMOD ROM.  Zadnú stranu bude tvoriť 8 MPx fotoaparát.

Vzhľadom na výbavu môžeme očakávať aj lákavú cenovku. Predstavenie tohto zaujímavého kúsku je naplánované na nasledujúce mesiace.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.