banner-mi-pad-2
Tablety posledný rok nepocítili veľký záujem či rast predajov, práve naopak. Tento fakt sa snažia zmeniť rôzne, najmä čínske spoločnosti, ktoré ponúkajú naozaj veľmi zaujímavé produkty. Jednou z nich je aj v Číne veľmi populárna spoločnosť Teclast.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O tablet značky Teclast sme na našom webe písali už niekoľkokrát a tento výrobca sa radí medzi tých známejších. Teclast má v portfóliu hneď niekoľko nových a veľmi zaujímavých kúskov, medzi ktorý určite môžeme zaradiť aj Teclast X98 Plus Dual. Po úspechu v Číne sa výrobca rozhodol tento tablet priniesť aj pre zákazníkov z Európy. Do tabletu tak nainštaluje európsku verziu systému, ktorá bude na území Európy použiteľnejšia ako tá čínska. Teclast X98 Plus tiež úspešne získal v Európe potrebný CE certifikát, čo znamená, že na predaj v EU je tablet pripravený a stať by sa tak malo už v najbližších mesiacoch.

teclast-x98-plus-dual-2
Teclast X98 Plus Dual je zaujímavý dual-boot tablet vybavený 9,7-palcovým IGZO displejom s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Používateľ má na výber z operačných systémov Windows 10 a Android 5.1 Lollipop. Pod kapotou X98 Plus nájdeme známy štvorjadrový procesor Intel Cherry Trail Z8300 s taktom 1,8 GHz, ktorému sekunduje 4 GB DDR3 RAM pamäť.

teclast-x98-plus-dual-1
Tablet ponúka aj natívne úložisko o kapacite 64 GB rozšíriteľné o ďalších 128 GB pomocou microSD karty. K dispozícii je aj 5-megapixelový zadný fotoaparát, zatiaľ čo na prednej strane nájdeme 2 MPx prednú kameru, vďaka ktorej môžete realizovať napríklad videohovory. Tablet je hrubý len 7,8 mm, no napriek tomu integruje až 8000 mAh batériu. Po konštrukčnej stránke zaujme Teclast X98 Plus Dual aj kovovým rámom a svojím oku lahodiacim dizajnom. Teclast X98 Plus Dual nájdete v ponuke e-shopu Gearbest.com za perfektnú cenu 180 €!

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP