Dron od Xiaomi príde koncom tohto mesiaca

banner-mi5
Spoločnosť Xiaomi včera zorganizovala akciu, na ktorej bol predstavený dlho očakávaný smartfón Xiaomi Mi Max, nová verzia softvérovej nadstavby MIUI s poradovým číslom 8 a ďalšie nemenej zaujímavé produkty. Vrcholom akcie bolo predstavenie samotného obrieho smartfónu od tohto čínskeho giganta. Ku koncu riaditeľ spoločnosti, Lei Jun, prehlásil, že dron od Xiaomi „priletí“ koncom mesiaca.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

To, že spoločnosť plánuje vstúpiť do tohto segmentu zariadení nie je žiadnou novinkou. Doteraz uniklo viacero správ, v ktorých sa píše, že Xiaomi dron bude možné ovládať pomocou náramku Mi Band 2. Ďalšie správy naznačujú, že samotná spoločnosť sa nebude podieľať na výrobe samotného dronu a zabezpečí tak iba jeho predaj a marketing. Nebolo by to prvýkrát, čo by Xiaomi predávalo produkt v spolupráci s inou spoločnosťou. Predchádzajúce úniky nám taktiež ukázali vzhľad tohto zariadenia. Podľa nich usudzujeme, že vzlietnutie budú zabezpečovať 4 vrtule, ktoré by so sebou mali niesť aj kameru.

DJI Phantom 3 Standard môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Drones
Cena zariadenia má byť opäť veľmi výhodná. S blížiacim sa dátumom predstavenia sa určite vynoria ďalšie detaily o pripravovanom drone. Čo hovoríte na podobné lietajúce „hračky“? Váš názor pokojne zanechajte v komentári nižšie.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]