Počas víkendu sme vás informovali o pripravovanom mid-range smartfóne Doogee Valencia2 Y100 Pro a teraz máme informácie o ďalšom smartfóne od Doogee. Tentokrát sa bude jednať o vlajkovú loď a vyzerá to tak, že to bude najvýkonnejší smartfón, ktorý Doogee doteraz vydalo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Jeho názov je Doogee F3 a ponúkne 5-palcový 2,5D displej s FullHD rozlíšením, MediaTek MT6753, 16 GB internej pamäte, zadný 13 MPx fotoaparát od Sony alebo Samsungu, LTE a špeciálne ovládanie hlasom, ktoré vám dovolí spustiť hlasom hociktorú aplikáciu aj pri zhasnutom displeji. Funkcií bude viac, ale zatiaľ vieme len túto. Nový Doogee F3 tiež príde vo viacerých verziách s rozličnými veľkosťami RAM. Dostupné budú verzie s 1 GB, 2 GB, 3 GB a 4 GB RAM typu LPDDR4. K dispozícii by mal byť aj slot pre microSD karty, no to ešte nie je potvrdené.

Smartfón by mal okrem dobrých parametroch ponúknuť aj  kvalitné spracovanie. Okrem už spomínaného 2,5D predného skla by mali byť boky z kovu, zadná strana zo skla a na zadnej strane je umiestnený aj reproduktor, presnejšie v ľavom dolnom rohu. Výrobca tiež uvoľní zadné kryty z rozličných materiálov, ako napríklad bambus. Batéria bude mať kapacitu 3150 mAh a špekuluje sa aj o rýchlom bezdrôtovom nabíjaní. Doogee F3 bude bežať na najnovšom Androide 5.1 Lollipop a výrobca plánuje portnúť aj najpopulárnejšie ROM ako MIUI 6, CM 11 a CM 12. Okrem Androidu sa pravdepodobne dočkáme aj Ubuntu OS.

Doogee F3 bude dostupný v modrej a bielej farbe s DualSIM funkcionalitou. Smartfón by mal byť dostupný koncom leta, takže dovtedy budeme o ňom určite ešte pár krát počuť.

Zdroj: Androidheadlines.com, Doogee.cc

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú