Emilia Clarke, jedna z ústredných postáv seriálového hitu Game of Thrones, bude ďalšou hereckou posilou komiksového univerza Marvelu. 34-ročná britská herečka podľa informácií Digital Spy zastane zatiaľ nešpecifikovanú úlohu v pripravovanom seriáli Secret Invasion.

Clarke je medzi seriálovými fanúšikmi dobre známa ako Daenerys Targaryen, drakov však tentokrát „Khaleesi“ nechá odpočívať a po boku Samuela L Jacksona sa (pravdepodobne) vydá zachrániť Zem pred inváziou mimozemských Skrullov.

Na čom si seriály vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Pripravovaný seriál, inšpirovaný komiksami Marvelu, by mal sledovať práve túto rasu, ktorá vyniká schopnosťou dynamicky meniť podobu. Podľa predbežnej premisy by takto v Secret Invasion mali Skrullovia na seba potajme prevziať podobizeň viacerých ikonických superhrdinov a pripraviť si pôdu pre dominanciu nad obyvateľmi Zeme.

moviestillsdb.com

Okrem Emilie Clark a Samuela L Jacksona sa seriálovej novinke upísali aj Kingsley Ben-Adir (Peaky Blinders), oceňovaná herečka a držiteľka Oscara Olivia Colman (The Crown) alebo populárny umelec Ben Mendelsohn (Captain Marvel), ktorý sa vžije do role vodcu Skrullov, Talosa.

Veľké očakávania

Secret Invasion je ďalším z hviezdne obsadených rozpracovaných projektov z dielne Disney, ktoré budú dostupné exkluzívne na streamovacej platforme Disney+.

Na začiatku roka sa s vynikajúcimi ohlasmi i masívnym záujmom fanúšikov stretla vôbec prvá seriálová MCU novinka na Disney+, WandaVision, o nič horšie na tom nie je ani práve ponúkaný Falcon and the Winter Soldier, ktorý rovnako zaznamenáva skvelé ohlasy.

Najbližšie sa na Disney+ objaví Loki v ikonickom podaní herca Toma Hiddlestona, nasledovať budú animovaný seriál What If? ako aj očakávané hrané novinky v podobe Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight, She-Hulk, Armor Wars a Ironheart.

Screenshot/YouTube

Komiksoví nadšenci a fanúšikovia MCU sa v najbližších rokoch nudiť určite nebudú, avizované seriály zároveň budú len sprievodným materiálom k hlavnému chodu, ktorým sú celovečerné blockbustery.

Emilia Clark zároveň nie je jedinou hviezdou Game of Thrones, ktorú v MCU možno vidieť. V pripravovanom celovečernom filme The Eternals (premiéra v novembri tohto roka) sa objaví Kit Harington, v Avengers: Infinity War sme naopak mohli vidieť Petera Dinkleagea, ktorý zastane hlavnú rolu aj vo filmovom klone Deadpoola s názvom Toxic Avengers. Viac v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom