Predstavenie novej vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi – Mi MIX 2S sa už nezadržateľne blíži. Samotná spoločnosť postupne zverejňuje informácie o smartfóne, čím potvrdila už aj dátum predstavenia a použitý procesor.

Väčšina špecifikácií je už známa, no čo bolo stále záhadou je dizajn smartfónu. Počas uplynulých týždňoch sme mohli vidieť niekoľko renderov, ktoré sa podľa súčasných trendov snažili priblížiť to, ako bude chystaná novinka vyzerať. To viac už nebude potrebné, nakoľko Xiaomi na sociálnej sieti Weibo zverejnilo ďalšiu fotografiu, podľa ktorej môžme vidieť, ako bude Mi MIX 2S vyzerať.

Prekvapenie sa nekoná

Dlho sa hovorilo o tom, že Xiaomi Mi MIX 2S ponesie výrez v displeji, v ktorom sa bude nachádzať predná kamera. Neskôr sa objavil render, ktorý to vyvrátil a naznačil, že predná kamera sa bude vysúvať z tela smartfónu. Pre niekoho našťastie, pre iného bohužiaľ, ani jedna teória nie je správna. Podľa zverejnenej fotografie sa Xiaomi bude držať dizajnu známeho z minulých modelov a predný fotoaparát sa bude nachádzať pod spodným rámčekom. Jedinou zmenou tak môže byť len zníženie zvyšných rámčekov okolo displeja.

Nenechaj si ujsť!
Ďalší koncept Xiaomi Mi MIX 2S je zatiaľ najkrajší, aký sme kedy videli. Má všetko, po čom túžia nadšenci

Okrem toho sa na verejnosť dostali fotografie, ktoré ukazujú zadný fotoaparát. Ten bude duálny, pričom snímače budú uložené vertikálne. Medzi nimi sa bude nachádzať dvojtónový LED blesk. Zadná strana tiež ponesie snímač odtlačkov prstov.

Mnoho fanúšikov tak možno ostane sklamaných. Aj keď pôjde určite o skvelé a výkonné zariadenie, nemusí to byť dostatočný dôvod k jeho kúpe, nakoľko aj súčasné Xiaomi Mi MIX 2 ponúka stále veľmi dobré parametre a jeho kúpa by nemusela byť zlou voľbou. Navyše predný fotoaparát na spodnom rámčeku je niečo, čo sa Xiaomi najviac vytýkalo. Pevne však veríme, že Xiaomi na predstavení vytiahne nejaké to eso z rukáva. Všetko sa dozvieme už 27. marca prostredníctvom oficiálneho predstavenie v čínskom Shangaji.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom