Po niekoľkých týždňoch špekulácií a dohadov dnes spoločnosť Xiaomi na svojom účte zverejnila oficiálny dátum predstavenia očakávaného smartfónu Xiaomi Mi MIX 2S.

Sprievodná fotografia navyše potvdzuje správy o tom, že smartfón ponesie procesor Snapdragon 845. No kvôli spoločnosti Samsung, ktorá má na ne prednostné právo, sa smartfónu dočkáme až 27. marca. Podobne sú na tom aj ostatní výrobcovia, ktorí plánuje najnovší procesor z dielne Qualcommu použiť.

Ašpirant na najvýkonnejší smartfón s Androidom

Okrem potvrdenia procesoru a dátumu predstavenia sa na fotografii nachádza aj tajomné číslo 273 741. S veľkou pravdepodobnosťou tak ide o dosiahnuté skóre v benchmarku Antutu. Tým by ho to zaradilo medzi najvýkonnejšie zariadenia na trhu. Zároveň by sa potvrdila správa zo začiatku mesiaca, keď sa v tomto benchmarku objavilo záhadné zariadenie, pričom malo ísť o práve spomínané Xiaomi Mi MIX 2S.

Nenechaj si ujsť!
Uniknuté video ukazuje Xiaomi Mi MIX 2S s ovládaním ako má iPhone X

Okrem vysokého výkonu ponesie Mi MIX 2S vylepšený dizajn s ešte tenšími rámčekmi okolo displeja, duálny fotoaparát či dokonca až 8 GB RAM pamäte. Smartfón bude obsahovať aj množstvo gest, ktoré môžeš poznať z iPhonu X. Samozrejme nebude chýbať plná podpora LTE sietí, veľký displej s pomerom strán 18:9 a konštrukcia z prémiových materiálov. Tak čo, už sa tešíš na to, čo nám Xiaomi predvedie?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom