Microsoft pri predstavení finálneho dizajnu Xbox Series X rozdelil svet na 2 tábory. Kým prvej skupine hráčov sa jednoduchý dizajn páči, iní tvrdia, že tento „reproduktor“ si pod televízor nepostavia. Nedávno sme priniesli informácie o ohlásení menšej, lacnejšej a výkonnostne slabšej verzii pod názvom Xbox Series S. Vojna názorov sa teda môže začať odznova.

Rovnako ako v prípade predstavenia futuristického dizajnu PlayStation 5, ani Xbox Series S sa nevyhol veľmi kreatívnym prirovnaniam a zdrojom inšpirácie. Eurogamer na svojich stránkach informuje, že sociálne siete sa takmer okamžite zaplnili rôznymi prirovnaniami ku kuchynskému vybaveniu, telefónom alebo tenkým reproduktorom.

Novinka od Microsoftu je cielená na menej náročných hráčov, ktorých by mohla zaujať hlavne veľmi atraktívnou cenovkou 299 dolárov.

Aj napriek tomu, že bola nová konzola ohlásená len pred pár hodinami, musíme uznať, že kreativita autorov nepozná hraníc. Prinášame preto tie najzábavnejšie výtvory, ktoré valcujú sociálne siete.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom