Dizajn Asus ZenFone 3 zachytený na reálnych fotografiách

banner-mi4s
Pred pár dňami sme vám priniesli informácie o očakávanom ASUS ZenFone 3, ktorý bude predstavený už 30. mája na tohtoročnom Computex v Taiwane. Väčšinu jeho špecifikácií nám už prezradila známa aplikácia Antutu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O dizajne novinky sa však veľa nehovorilo a zatiaľ sme videli len jeden únik fotografií. Dnes tu máme ďalšie, pričom na jednej z nich vidíme zadnú stranu smartfónu. Tá síce nie je v najlepšej kvalite, no môžeme sa z nej dozvedieť aspoň umiestnenie niektorých prvkov. Ako vidíme na fotografii, hlavný fotoaparát by mal byť umiestnený v ľavom hornom rohu. Nachádzajú sa tu tiež tlačidlá na ovládanie hlasitosti, podobne ako u jeho predchodcu. Telo smartfónu bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyrobené celé z kovu.

Asus ZenFone 2 ZE551ML 4GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

asus-zenfone-3-real-02

Na internete sa objavila aj ďalšia fotografia, ktorá nám na základe nákresu prezrádza možný dizajn trojice nových smartfónov (nahľadová fotka). Tie by sa mali volať podobne ako tomu bolo pri ZenFone 2, teda ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe a ZenFone 3 Max. Všetky smartfóny sú rozdielnych veľkostí, takže na obrázku vyššie sa pravdepodobne nachádza verzia smartfónu s označením „Max“. Zvyšné dva smartfóny vyzerajú mierne odlišne, pričom fotoaparát a ostatné prvky okolo neho sú umiestnené blízko ich stredu. Reproduktor spolu s USB vstupom by mal byť umiestnený na spodnej hrane. To je zatiaľ všetko, viac sa už dozvieme na oficiálnom predstavení, poprípade do jeho začiatku sa môže objaviť ešte zopár únikov.

asus-zenfone-3-real-01

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.