banner-mi4sMožno si to neuvedomujeme, ale práve sa nachádzame v tom období roka, kedy väčšina svetových výrobcov ide s „kožou“ na trh a odhaľuje to najlepšie, čo vlastní vo svojich radoch. Jedna z mála, o ktorej sa toho teraz veľa nehovorí, je čínsky Asus, ktorý sa po úspešnom smartfóne ZenFone 2 na istý čas odmlčal. Až doteraz.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Sila Asus ZenFone 2 spočívala najmä v solídnej výbave za skvelú cenovku. Kvôli tomu sme však minulý rok nevideli od Asusu žiadnu poriadnu vlajkovú loď. To sa chystá spoločnosť určite zmeniť, keďže prvýkrát počujeme o nástupcovi populárneho modelu. Z prvých renderov vieme vyčítať aktualizovaný dizajn, konkrétne dobre známu kombináciu skla na prednej a zadnej strane spolu s kovovým rámom. Pod fotoaparátom vidíme aj snímač odtlačkov prstov, ktorý u predchodcu chýbal. Pribudol aj predný LED blesk pre kvalitné selfie fotografie v zhoršených podmienkach.

Asus ZenFone 3 Deluxe

Render Asus ZenFone 3 Deluxe edície

Okrem ZenFone 3 sa však vo víre špekulácií ocitla aj Deluxe edícia, ktorá by mala priniesť prémiovejšie telo a vylepšený hardvér. Oproti bežnej edícii sa snímač odtlačkov prstov presunul na prednú stranu. Na pamäti však treba mať, že sa jedná len o render a finálny produkt môže vyzerať úplne inak.

Zdroj: Pocketnow.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP