ASUS Zenfone 3 príde so Snapdragonom 820 a 23 MPx fotoaparátom už 30. mája

banner-mi4s
O výrobcovi ASUS síce píšeme pomenej, no predsa len sa radí medzi najznámejších výrobcov smartfónov aj na Slovensku. Môže za to pomerne nepravidelné predstavovanie noviniek. Minulý rok sa výrobca preslávil najmä prvým smartfónom so 4 GB RAM a procesorom Intel Z3560, teda Zenfonom 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V tom čase to bol jeden z najvýkonnejších smartfónov, keďže 4 GB operačná pamäť nebola ani náhodou štandardom. Nedávno sa začalo povrávať o nástupcovi tohto smartfónu a vyzerá to tak, že Zenfone 3 opäť ponúkne to najlepšie, čo môže. Smartfón sa dnes objavil aj v známom AnTuTu Benchmarku, a tak máme k dispozícií niektoré špecifikácie, ale aj samotný výsledok benchmarku.

Asus ZenFone 2 4GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>asus Zenfone 3 antutu specs

ASUS Zenfone 3 tentokrát pravdepodobne upustí od procesorov Intel a pôjde si príkladom po súčasných vlajkových lodiach. V smartfóne by teda nemal chýbať Snapdragon 820 s grafikou Adreno 530 a 4 GB RAM. V testovanom smartfóne sa nachádzalo 32 GB internej pamäte. Zaujímavou informáciou je použitie až 23 MPx fotoaparátu na zadnej strane, kým na prednej by mať byť umiestnený 8 MPx snímač. Benchmark bohužiaľ neprezradil veľkosť displeja, no hovorí o rozlíšení 1920 x 1080 pixelov. Samozrejmosťou bude Android v najnovšej verzii 6.0 Marshmallow. Smartfón v teste dosiahol 135 tísic bodov, čím sa dostáva do súboja so súčasnými TOP smartfónmi ako je Xiaomi Mi5, Samsung Galaxy S7, či HTC 10. Spoločnosť Asus má už vo zvyku, že svoje zariadenia predstavuje na konferencii Computex 2016 v Taipei. Tak sa udeje aj tento rok a nový Zenfone 3 bude predstavený 30. mája. Asus už stihol aj uverejniť video, v ktorom láka práve na toto predstavenie.

  Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.