Napriek tomu, že GTA 6 nebolo ešte nijako oficiálne ohlásené a známy nie je ani približný dátum vydania, o pripravovanom titule od štúdia Rockstar sa špekuluje už dlhšiu dobu. Podľa najnovších informácií od bývalého zamestnanca spoločnosti však môžeme hru očakávať najskôr koncom roka 2021, informuje Daily Star.

Pokiaľ si fanúšikom fenomenálnej série Grand Theft Auto, táto správa ťa pravdepodobne nepoteší. Podľa najnovších informácií od bývalého zamestnanca spoločnosti Rockstar, Dariona Lowensteina, ktorý poskytol rozhovor pre firmu Jefferies, totiž môžeme príchod titulu GTA 6 očakávať najskôr koncom roka 2021. Zakladatelia štúdia, bratia Houserovci, totiž údajne kladú väčší dôraz na to, aby bola hra naozaj kvalitná a nie na dodržiavanie termínov.

Príde najskôr koncom budúceho roka

Lowenstein si tiež nemyslí, že by sme sa mali v blízkej budúcnosti tešiť na ohlásenie hry či prvý trailer a hráči si tak počkajú o čosi dlhšie. Cieľom rozhovoru však bolo najmä poradiť kupcom akcií firmy Take-Two, čo je materská spoločnosť štúdií Rockstar Games a 2K, ktorí premýšľali nad záväzkom k väčšiemu podielu.

Prečítaj si aj
Komunita hlási veľký únik detailov k PlayStation 5. Niektoré vlastnosti poriadne prekvapia

Tento časový horizont dáva zmysel aj vzhľadom na tohtoročný príchod nových herných konzol Xbox Series X a Playstation 5, keďže bude chvíľu trvať, kým sa na hráčskom trhu usadia, píše Gamebyte. Akékoľvek ďalšie informácie o GTA 6 sú však stále zahalené rúškom tajomstva, a tak nám zatiaľ neostáva nič iné, iba čakať na oficiálne ohlásenie hry od Rockstaru.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú