Aj napriek tomu, že šieste pokračovanie GTA ešte nebolo oficiálne potvrdené, všetci fanúšikovia veria v príchod spolu s novou generáciou konzol. Tomu dokonale nasvedčujú aj všetky doterajšie úniky, ktoré poodhaľujú miesta, na ktorých by sa mal príbeh GTA 6 odohrávať.

K utvrdeniu týchto dohadov prispel aj jeden z vývojárov spoločnosti Rockstar, informuje portál Gamerant. Zamestnanci Rockstaru totižto dostali veľmi milý vianočný darček, ktorého obsahom boli rôzne odznaky s logom spoločnosti či logami niektorých hier.

Jeden zo zamestnancov sa o tento darček podelil so svetom aj prostredníctvom sociálnej siete Twitter a všímavým fanúšikom nebolo treba veľa času, aby medzi odznakmi našli prepojenie na doterajšie leaky o GTA 6.

Reddit

V únikoch o novej GTA hre sa doteraz hovorilo o tom, že značná časť príbehu by sa mala odohrávať v Južnej Amerike, informuje portál Dexerto. Okrem toho by sa mali hráči pozrieť aj na staré známe miesta, ako Liberty City, Vice City či San Fierro. Vianočný darček pre zamestnancov štúdia Rockstar však obsahoval jedno logo, ktorého pozadie tvorila práve Kolumbijská vlajka a tiež ďalšie logo, ktoré malo pozadie tvorené Jamajskou vlajkou.

Návrh mapy pre GTA VI. Zdroj: REALITYDESIGNS

Možno tieto odznaky vôbec nič neznamenajú, možno odkazujú na úplne iné projekty štúdia Rockstar, no paradoxom je, že zamestnanec, ktorý spomínanú fotografiu pridal na svoj Twitter, po pár hodinách svoj profil nastavil ako súkromný, pretože na internete sa ohľadom jeho fotografie rozvírili obrovské debaty. Väčšina hráčov si myslí, že GTA 6 už je vo vývoji dokonca aj posledné rozšírenie pre GTA 5 s názvom Diamond Heist odkazuje na Južnú Ameriku a niektorí tvrdia, že z posledného rozšírenia GTA 5 dokázali zistiť aj presný dátum vydania GTA 6.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom