Máme tu ďalšie rendery Xiaomi Mi Note 2, ktoré potvrdzujú duálny fotoaparát a zahnutý displej

banner-redmi-pro
Po tom, čo sme vás už dnes informovali o niektorých uniknutých špecifikáciách Xiaomi Mi Note 2, tu máme nové obrázky zariadenia z viacerých uhlov. Tie odkrývajú výbavu v podobe zaobleného displeja, duálneho fotoaparátu či napájacieho konektora USB Type-C.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vzhľadom na všetky doterajšie úniky, rendery zobrazujú Xiaomi Mi Note 2 s 5,5-palcovým displejom s 2K / FullHD rozlíšením. Vo vnútri smartfónu sa podľa všetkého objaví Snapdragon 820 a grafický akcelerátor Adreno 530. Už spomínaných 6 GB RAM má doplniť 64 GB vnútorná pamäť, no k dispozícii bude aj 128 GB verzia. Súčasťou výbavy bude aj Android 7.0 Nougat s nadstavbou MIUI 8.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Renders-of-the-Xiaomi-Mi-Note-2

Už skôr sa objavili údajné obrázky Xiaomi Mi Note 2 zobrazujúce zakrivený displej. Novinka od Xiaomi by teda mala ponúknuť podobnú funkcionalitu ako špičkový Samsung Galaxy Note 7. Nové rendery potvrdzujú aj prítomnosť duálneho fotoaparátu. Oficiálne predstavenie je naplánované na 5. septembra. Na Mi Note 2-ku sa veľmi tešíme a Xiaomi môže opäť ukázať svojim konkurentom, kto je „pánom“ na čínskom trhu.

TIP: Screenshot potvrdzuje niektoré špecifikácie Xiaomi Mi Note 2 vrátane 6 GB RAM a Androidu 7.0

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
12%
Páči sa mi to
59%
Chcem to
18%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]