banner-minote-proNadchádzajúca vlajková loď spoločnosti Xiaomi je jedným z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Xiaomi Mi Note 2 má už predom zarobené na úspech, a ak čínska spoločnosť urobí všetko tak, ako má, môžeme byť svedkami rekordných predajov tohto zariadenia. Smartfón sa po novom úkázal na nových záberoch spolu s renderom.

Render spolu so snímkami upozorňuje hlavne na displej nového smartfónu rady Mi Note. Ten má dosahovať uhlopriečku 5,5-palcov, pričom bude disponovať FullHD rozlíšením v menej vybavenej verzii a 2K rozlíšením v najvyššej verzii. Vyššia verzia taktiež ponúkne zaoblené hrany presne tak, ako tomu bolo pri posledných vlajkových lodiach spoločnosti Samsung. Trojica nových snímok pochádza z dobre známeho zdroja, ktorým je používateľ @kjuma. Tieto zábery toho okrem zahnutého displeja, nanešťastie, veľa neodhaľujú.

Xiaomi Mi Note 16 GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na oficiálnom renderi toho môžeme nájsť viac a samotnému zariadeniu robia spoločnosť jeho základné špecifikácie. Podľa nich by mala novinka prísť so spomínaným 5,5-palcovým OLED displejom, duálnym fotoaparátom, procesorom Snapdragon 821, 6 GB RAM pamäťou a 128 GB interným úložiskom. Xiaomi Mi Note 2 by mal byť vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý na zadnej strane vystrieda elegantné sklo. Podľa predchádzajúcich správ mala byť novinka svetu odhalená niekedy koncom augusta, avšak ten pomaly, ale isto končí. Napriek tomu však stále nemáme žiadne informácie o plánovanej konferencií, čo dáva tušiť, že Xiaomi Mi Note 2 bude predstavený až niekedy v septembri.

TIP: Masívny únik odhaľuje až štyri verzie Xiaomi Mi Note 2 a ich ceny

xiaomi-mi-note-2-novy-redner

Smartfóny