Screenshot potvrdzuje niektoré špecifikácie Xiaomi Mi Note 2 vrátane 6 GB RAM a Androidu 7.0

banner-redmi-proXiaomi Mi Note 2 je v tomto roku po modeli Mi5 asi druhý najočakávanejší smartfón výrobcu, ktorého by sme sa už o pár dní mali dočkať. Známe sú kľúčové špecifikácie, ceny, dizajn, a tak nám už ostáva naozaj len čakať na oficiálne predstavenie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aj keď je už bola hlavná výbava nového Mi Note 2 veľakrát omieľaná, vždy sa nájde nejaký zdroj, ktorý informácie doplní, poprípade len opäť potvrdí. Tentokrát tu máme údajný screenshot z nadchádzajúceho kráľa phabletov. Hneď prvou dobrou správou je prítomnosť doslova „čerstvého“ Androidu 7.0 Nougat spolu s nadstavbou MIUI 8, konkrétne vo verzii 6.8.26, ktorá vyšla len pred tromi dňami. Smartfón disponuje 64 GB úložiskom, z ktorého je dostupných okolo 52 GB. Očakávať však môžeme aj 128 GB verziu.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi-Mi-Note-2-screenshot

TIP: Masívny únik odhaľuje až štyri verzie Xiaomi Mi Note 2 a ich ceny

Potvrdená je taktiež 6 GB operačná pamäť RAM. Od Mi Note 2 sa očakáva aj zahnutý displej podobný Samsungu Galaxy Note 7. Ak nakoniec Xiaomi naozaj vybaví svoj nový phablet takouto výbavou, mohol by sa stať priamym konkurentom pre Galaxy Note 7. Predstavenie sa očakáva už 5. septembra, poprípade na výstave IFA 2016 v Berlíne. Nižšie nájdete aj galériu so všetkými doteraz uniknutými podobami pripravovanej novinky.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
53%
Chcem to
35%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
6%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.