banner-minote-pro

Dátum predstavenia očakávaného nástupcu prvej generácie phabletu Xiaomi Mi Note je konečne známy. Mi Note 2 bude predstavený už o štyri dni a už teraz je jasné, že bude mať koho zaujať. Do úvahy prichádzajú napríklad aj bývalí majitelia kontroverzného Samsungu Galaxy Note 7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Mi Note 2 teda prichádza v pravý čas, nakoľko výroba a predaj Note 7 definitívne skončili. Už dlhšie je známe, že nový phablet ponúkne displej zahnutý po bokoch podobný ako mal Note 7 či S7 Edge. Keď pod displej ešte pridáme domovské tlačidlo, dizajn sa začne podobať na spomínané smartfóny Samsungu. Dokazujú to aj najnovšie fotografie údajného Mi Note 2. Môžeme na nich zreteľne vidieť zahnutie displeja aj domovské tlačidlo. Niektoré fotografie sú síce horšej kvality, no stačia pre predstavu o dizajne zariadenia.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-zakriveny-displej-unik-teaser

TIP: Oficiálne: Xiaomi Mi Note 2 bude predstavený už 25. októbra!

Špekulácií sme už videli naozaj veľa a bolo by na dlho ich opäť všetky opakovať. Vyzdvihneme však najdôležitejšie, ako je 5,7-palcový Super AMOLED displej od LG, procesor Snapdragon 821 a môžeme očakávať aj cenu okolo 380 až 400 €. Podrobné špecifikácie nájdete v tomto článku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
18%
Chcem to
73%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.