Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-mi5s
V posledných týždňoch kolujú internetom správy o pripravovanom high-end smartfóne Xiaomi Mi Note 2. Teraz tu však máme oficiálne potvrdenie dátumu predstavenia toľko očakávaného phabletu od Xiaomi.

V minulom článku sme písali, že Xiaomi Mi Note 2 plánuje na trhu nahradiť nevydarený Samsung Galaxy Note 7 a vyzerá to tak, že to spoločnosť myslí naozaj vážne, pretože v novinke majú byť použité top špecifikácie vrátane zahnutého OLED displejaNový Mi Note 2 sa pomaly, ale isto blíži na trh, čo bolo teraz oficiálne potvrdené. Xiaomi si na propagáciu prichádzajúcej novinky vybralo známeho hongkongského herca Tonyho Leunga, ktorý na najnovšom oficiálnom pútači prezrádza finálny dátum predstavenia. Mi Note 2 uzrie oficiálne svetlo sveta už o 8 dní, teda 25. októbra!

xiaomi-mi-note-2-futuristicky-koncept-1

Najnovší futuristický koncept Xiaomi Mi Note 2

Už niekoľko dní či týždňov sa o Mi Note 2 taktiež hovorí, že predná strana zariadenia sa bude hrdo pýšiť novým zahnutým displejom, ktorý bude vyrábať LG, nie však Samsung ako sa predpokladalo. Note 2-ka tak bude pravdepodobne prvým zariadením spoločnosti so zahnutým displejom, aj keď by mohla masová produkcia displeja spôsobiť menšie omeškanie pri dodávkach.

Zahnutý displej Mi Note 2

Zahnutý displej Mi Note 2

Aj napriek tomu sa však môžeme tešiť na skvelé high-end zariadenie. Dokazujú to aj špecifikácie, ktoré má v sebe novinka skrývať. Pozornosť si získava najmä už spomínaným zahnutým displejom, novým procesorom Snapdragon 821 a zadná strana bude niesť duálny fotoaparát. Zariadenie plánuje spoločnosť zaradiť do prémiového segmentu, čomu bude nasvedčovať aj cena, ktorá sa vyšplhala na približne 540 €, čo znamená, že sa bude jednať o zatiaľ najdrahšiu novinku spoločnosti.

xiaomi-mi-note-2-predstavenie

Do predstavenia ostáva už len 8 dní, a my tak netrpezlivo čakáme na ďalšie informácie o zariadení. Myslíte, že bude cena zariadenia na slovenskom trhu opäť vyššia ako to býva zvykom alebo ostaneme prekvapení a cenovka sa výrazne nezmení ?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú