banner-mi-notebook-air-13E-shopy naplno pripravujú svoje skladové zásoby na obrovské výpredaje už 11. novembra. Používatelia však môžu výhodne nakúpiť aj teraz, kedže sú dostupné vskutku jedinečné ceny na veľmi zaujímavé produkty.

Huami Amazfit Sport Watch

Výpredajová cena: 110 €!

huami-amazfit-watch-recenzia-nahlad

Kúpiť Huami Amazfit Watch za 110 € (len pre nových zákazníkov)

Huami a Xiaomi tvoria spolu dokonalý obchodný vzťah, ktorý prednedávnom vyústil do výborných smart hodiniek Amazfit Sport Watch. Tie napríklad vynikajú konštrukciou z keramického skla, takmer okrúhlym displejom, množstvom funkcií operačného systému a celkovo sa teda jedná o jedny z najlepších hodiniek na trhu. Viac sa dočítate v našej exkluzívnej recenzii. V akcii, ktorá končí už za 14 hodín, sú tieto smart hodinky dostupné za bezkonkurenčných 110 €, no len v prípade, že ste nový zákazník e-shopu. Cena pre registrovaných používateľov je však taktiež veľmi výhodných 120 €.

huami-amazfit-watch-recenzia-24

Xiaomi Mi Notebook Air 12

Výpredajová cena: 468 €!

xiaomi-mi-notebook-air-oficialne-nahlad2

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 12 za 468 €

Historicky prvé notebooky od Xiaomi sú dostupné v dvoch verziách – s 12,5-palcovým, respektíve 13,3-palcovým FullHD displejom. Odlišnosti ale nájdeme ako po konštrukčnej, tak aj po hardvérovej stránke. Slabší model z dvojice je však stále vynikajúci spoločník aj pre náročnejších používateľov a lákavá je najmä koncová cena. Vpredu teda nájdeme nádherný 12,5-palcový FullHD displej, pod kapotou pracuje procesor Intel Core m3-6Y30, 4 GB RAM pamäte a pre dáta je pripravené 128 GB SSD úložisko.

xiaomi-mi-notebook-air-ceny-3

37 Wh batéria dokáže vyprodukovať veľmi solídnu výdrž a operačný systém Windows 10 je už tradičnou súčasťou. Akciová cena 468 € platí ešte 12 dní, čiže máte relatívne dostatok času na rozmyslenie kúpi tohto vynikajúceho pracovného asistenta.

Xiaomi Mi5S

Výpredajová cena: 287 €!

xiaomi-mi5s-kupony

Kúpiť Xiaomi Mi5S za 287 €

Xiaomi Mi5 je len po 9 mesiacoch žijúcou legendou medzi smartfónmi. Dlhé navrhovanie a nastavenie tých správnych komponentov prilákalo neskutočné množstvo priaznivcov. Keď sa k slovu prihlásil vylepšený model Mi5S, mnoho fanúšikov sa veľmi potešilo. Vylepšenia, ako Snapdragon 821, hliníková konštrukcia, lepší fotoaparát a zvyšné vlastnosti ponechané z klasickej Mi5-ky vytvorili opäť dokonalý kúsok z dielne čínskeho giganta. Za cenu len 287 € skutočne niet nad čím váhať pri kúpe!

xiaomi-mi5s-a-mi5s-plus-unboxing-37

LeEco Le 2 (verzia s plnou podporou 4G)

Výpredajová cena: 171 €!

leeco-le-2-na-slovensku3

Kúpiť LeEco Le 2 (verzia s plnou podporou 4G) za 171 €

LeEco Le 2 je veľmi dobre známy smartfón s prémiovým dizajnom, výkonným Snapdragonom 652, 5,5-palcovým FullHD displejom či 16 MPx hlavným fotoaparátom na zadnej strane. Aj Le 2-ka však dostala špeciálnu verziu, ktorá je pre nás ako stvorená. Najväčším vylepšením je teda podpora všetkých LTE frekvencií, vrátane najpoužívanejšej 800 MHz frekvencie.

leeco-le-2-na-slovensku

Za akciových 171 € je to skutočne jedna z najlepších ponúk na trhu. Nezabúdajte, že akcia platí len 14 hodín a dostupné je len limitované množstvo kusov na sklade!

Zobraziť celý výpredaj

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP