banner-mi-mixUž len niekoľko dní a je to tu! Dlho očakávaná výstava CES 2017 sa neúprosne blíži a všetci sú už v napätí, čo so sebou prinesie. Na scéne sa objaví množstvo známych výrobcov, medzi ktorými nebude chýbať ani Xiaomi. O ňom už dlhšiu dobu kolujú informácie, že má na výstave predstaviť nové, zatiaľ neznáme zariadenie. 

Po nedávnom prvom pútači sa dostal na verejnosť ďalší, ktorým chce čínsky gigant niečo naznačiť ešte pár dní pred výstavou. Najnovší teaser sa dostal na verejnosť pomocou sociálne siete Weibo, kde ho publikoval samotný Huggo Barra. Podľa týchto informácií, ktoré sú na pútači uvedené, bude inovatívna technológia z Číny od Xiaomi predstavená už o 3 dni, konkrétne 6. januára. Zatiaľ nie je úplne jasné, o aký typ zariadenia pôjde, alebo čo môže ponúkať. Na oficiálnom teaseri je však kúsok jednoduchého zdrojového kódu v programovacom jazyku C.

xiaomi-ces-2zdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Výstava CES 2017 prinesie skvelé novinky! Tešiť sa môžeme na dron Xiaomi Yi Erida či na vylepšenú akčnú kameru Yi 4K+

Programovanie pomocou smartfónu je zrejme najmenej pravdepodobné, no reálnejšie sú už myšlienky o novom operačnom systéme, či dokonca virtuálnom asistentovi. Svojho virtuálneho asistenta už má, respektíve pripravuje väčšina výrobcov smartfónov, a preto by nebolo divné, ak by toho svojho predstavilo aj Xiaomi. Je toho však omnoho viac, čo výrobca na výstave CES v Las Vegas predstaví. Medzi doteraz spomínanými novinkami bol aj dron Xiaomi Yi Eriga, či vylepšená kamera Xiaomi Yi 4K+.

xiaomi-ceszdroj fotografie: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP