Ďalší smart bicykel od Xiaomi príde už 23. júna, naznačuje to nový teaser

banner-mi-maxRozmanitosť produktov od Xiaomi nepozná hraníc a po mnohých gadgetoch, náramkoch, smartfónoch a zariadeniach do domácnosti, sme približne pred 2 mesiacmi spoznali aj prvý inteligentný bicykel, ktorým je Xiaomi QiCycle R1. Sklamaním je však cena, ktorá atakuje v prepočte takmer 3000 €. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Určite nebolo s touto situáciou spokojné ani samotné Xiaomi, ktoré v spolupráci s novo založenou dcérskou firmou MIJIA, pripravuje ďalší smart bicykel. Predstavenie je naplánované už na zajtra, teda na 23. júna. Podrobné informácie o novinke zatiaľ nemáme, no z teaseru môžeme jasne vyčítať niektoré funkcie bicykla. Pod sedadlom bude umiestnené červené LED svetlo, ktoré ponúkne naozaj vysokú svietivosť. Na riadidle si nájde svoje miesto malé zariadenie s displejom, na ktorom vidíme informácie o jazde, rýchlosti a prejdených kilometroch.


Xiaomi Mi MAX 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Nepochybujeme, že na tomto displeji bude možné zobraziť ešte nejaké ďalšie informácie, no na podrobnosti si musíme počkať do zajtra. Ako to už u Xiaomi býva zvykom, očakávať tiež môžeme prepojenie so smartfónom cez Bluetooth a komplexné ovládanie cez aplikáciu. Zo zajtrajšieho predstavenie vám samozrejme prinesieme tie najpodrobnejšie informácie.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]