banner-mate-9Už tradične po výpredajoch počas Čierneho piatka prichádza na rad Cyber Monday, ktorý rovnako poskytuje fantastické zľavy na stovky produktov. Svojmu výbornému menu nie je nič dlžný ani e-shop GearBest, v ktorom je opäť dostupná poriadna nádielka zliav. 

Elephone S7

Výpredajová cena: 208 €

elephone-s7-oficialne-3

Kúpiť Elephone S7 za 208 €
4 GB RAM / 64 GB ROM

Najnovšia vlajková loď Elephone, model S7, je azda najdokonalejším smartfónom tohto čínskeho výrobcu v celej jeho histórii. Krásny dizajn so zahnutým FullHD displejom na prednej strane okamžite upúta pozornosť okolia. S7-čka sa nenechá zahanbiť ani po výkonovej stránke, a tak spoločnosť integrovala pod sklenený zadný kryt 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM pamäte a rozšíriteľné 64 GB interné úložisko.

elephone-s7-oficialne-7

Tento hardvér naplno využíva Android 6.0 Masrhmallow a rovnako dobre pôsobí aj 13 MPx hlavný fotoaparát spolu s plnou podporou LTE frekvencií. Počas tohto výpredaja sa zastavila cena exkluzívnej čiernej verzie len na 208 €.

Xiaomi Redmi 4

Výpredajová cena: 148 €

xiaomi-redmi-4-oficialne4

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 za 148 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Redmi 4-ka patrí medzi najnovšie kúsky od Xiaomi. V poradí ďalší veľmi dobre vyzerajúci low-end sa pokúsi napodobniť úspech predchádzajúcej generácie, ktorá ešte stále láme rekordy v predajoch. Medzi tie najhlavnejšie vylepšenia zaraďujeme 5-palcový displej konečne s FullHD rozlíšením a výkonný procesor Snapdragon 625. Nesklame ani MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow alebo 13 MPx hlavný fotoaparát s 5 MPx selfie snímačom na prednej strane.

xiaomi-redmi-4-oficialne2

DualSIM funkcionalita je, žiaľ, neúplná, a to vďaka absencii 800 LTE frekvencie. Akciová cena 148 € to hravo vynahradí a ak hľadáte lacný, no stále dostatočne výkonný smartfón, Redmi 4-ka je jasná voľba bez mihnutia oka.

Xiaomi Mi Band 2

Výpredajová cena: 20 € 

xiaomi-mi-band-2-recenzia (6)

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 20 €

Xiaomi Mi Band 2 je historicky najdokonalejší fitness náramok od čínskeho giganta. Už predchádzajúce generácie boli kvalitou na špičkovej úrovni, no najnovšia generácia to rozbalila vo veľkom štýle. OLED displej, ešte kvalitnejšie senzory a hlavne zachovanie aj 20-dňovej výdrže robia z tohto zariadenia dokonalú kúpu. Ak vám ešte teraz povieme úžasnú cenovku len 20 €, myslíme si, že dlho nebudete váhať nad kúpou.

Meizu M3S

Výpredajová cena: 134 €

meizu-m3s-4

Kúpiť Meizu M3S za 134 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Prvý dotyk so smartfónom navodzuje luxusný dojem, ktorý pokračuje na celej hliníkovej konštrukcii. 5-palcový HD displej disponuje po obvode 2.5D zahnutím a pod ním tlčie procesor MediaTek MT6750, 3 GB RAM pamäte a 32 GB úložisko s podporou microSD kariet. Operačným systémom je Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS 5.1.

meizu-m3s-3

Fotografie budete môcť vytvárať 13 MPx zadným a 5 MPx predným snímačom, zatiaľ čo konektivita ponúka DualSIM podporu, no bez 800 MHz LTE frekvencie. Cena 134 € je však dostatočne nízka nato, aby používateľ oželel aj tento neduh.

Pri týchto zľavách však musíte byť rýchly, nakoľko niektoré končia už za niekoľko hodín. V ponuke sú ale aj také, ktoré majú platnosť týchto cien ešte 2 dni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP