Pamätáte sa ešte na Crasha Bandicoota? Zábavná adventúra sa po rokoch vracia vo vynovenej verzii. Pre pamätníkov prvých hráčskych konzol Play Station prichádza skvelá správa.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Do sveta zábavných hier sa v plnej sile vracia stará dobrá klasika Crash Bandicoot. Odvážny a zmutovaný „vačkojazvec“ (angl. bandicoot – endemit z Austrálie a Novej Guineii) sa stal celosvetovým hitom a za krátky čas si našiel milióny priaznivcov. Po mnohých rokoch poznáme dátum nového vydania na najnovšiu konzolu PlayStation 4 a vieme aj to, ako bude hra vyzerať.

Zábavná adventúra sa na herné konzoly v roku 2017 vracia v remastri klasickej trilógie Crash Bandicoot Crash Bandicoot, 2: Cortex Strikes Back a Crash: Warped. Nová verzia hry má byť lepšia po všetkých stránkach. Sľubuje nové efekty, vynikajúcu grafiku v rozlíšení 4K a vylepšenú zvukovú stopu. Fanúšikovia tejto klasiky by si do kalendára mali zaznačiť dátum 30. jún 2017. Práve od tohto dňa bude totiž „nový“ Crash Bandicoot na predaj, a to za 36 €.

zdroj fotografie: Theladbible

Spoločnosť Activision, ktorá je vlastníkom práv na hru Crash Bandicoot, správou o prerobenej trilógii potešila širokú hráčku základňu. Nové levely však zatiaľ nečakajte. Budeme sa musieť uspokojiť so starou klasikou, ktorá však nikdy neomrzí, no nie?

zdroj fotografie: Theladbible

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
50%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]