Legendárny predstaviteľ Lukea Skywalkera, Mark Hamill, veľmi blízko komunikuje s fanúšikmi aj prostredníctvom internetu. Svoj profil na Twitteri často využíva k tomu, aby sa spojil s nadšencami ságy Star Wars. Používa ho však taktiež na trollovanie neprajníkov a ľudí, ktorí na každý krok franšízy nadávajú.

Nikoho teda neprekvapilo, že Hamill už dopredu vedel, akú reakciu vyvolá trailer na prequel Solo: A Star Wars Story. Nás však zaujala reakcia samotného herca, ktorý je v poslednom čase plný pozitivity.

Mark Hamill je nadšený

V nedávnom rozhovore sa Mark Hamill rozrozprával o reakciách na Solo trailer a taktiež spomenul online kultúru Star Wars. Naráža napríklad aj na kritiku k Star Wars: Poslední Jediovia. Po novom ho taktiež sklamalo, že ľudia na nový trailer reagovali negatívne. Vyjadril sa nasledovne:

„Star Wars je jediná filmová séria, pri ktorej ľudia idú na Twitter a vravia, že ak sa stane to a to, s franšízou končia! Doteraz ma to prekvapuje, ale pravdou je, že nedokážete uspokojiť každého. Musíte sa len pokúsiť vytvoriť čo najlepší príbeh. Trošku ma to sklamalo, ale viete čo? Nie každý má rád brokolicu. Niekomu viac chutí mrkva či ružičkový kel – život je proste taký.”

Zobraziť celú galériu (1)
Lucasfilm / Walt Disney Pictures

S tým, že každého sa uspokojiť nedá, absolútne súhlasíme. Čo sa týka konkrétne filmu Solo: A Star Wars Story, herec vraví, že už sa naň nevie dočkať. Trailer sa mu páčil, čo nám povedal takto:

„Trailer vyzerá fantasticky! Nerozumiem, na čo sa vlastne všetci sťažujú. Ukážka vás na film neskutočne navnadí a ja sa už neviem dočkať, kedy ho uvidím – takže trailer fungoval.”

Aj keď sa určite nájdu takí, ktorí radi uvidia, ak sa z pripravovaného filmu stane neúspech, bez pochýb sa už väčšina fanúšikov nevie dočkať toho, keď uvidia, čo Aldern Ehrenreich prinesie pre postavu Hana Sola. Ide však o Star Wars a definitívne tak môžeme povedať, že minimálne z komerčného hľadiska opäť pôjde o masívny úspech.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom