Netflix počas včerajšieho fanúšikovského eventu predstavil rozsiahly balík noviniek zo svojho portfólia. Okrem hitov ako Vikingovia, Witcher či Money Heist mali diváci možnosť nazrieť aj do sveta ďalšieho dlho očakávaného seriálu Ozark.

Finálny dojazd mimoriadne obľúbenej seriálovej drámy sa konečne divákom predstavil v prvej ukážke. Pre budúcoročné horúce pokračovanie síce ešte nepoznáme presný dátum premiéry, no z krátkej upútavky je jasné, že sa opäť bude na čo tešiť.

Ústredná dejová linka pokračuje v príbehu Martyho Byrda, ktorý vymenil pohodlný život excelentného finančného poradcu za pranie špinavých peňazí pre mexický drogový kartel.

Posledná séria bude tentokrát obsahovať až 14 epizód, ktoré budú rozdelené do dvoch častí. Tvorcovia si tak vytvorili dostatočne silnú pôdu na to, aby komplexne uzatvorili udalosti okolo Martyho rodiny a drogového kartelu.

Udalosti poslednej série, ktorá sa na Netflixe objavila na konci marca 2020, naplno ukázali, s kým majú hlavné postavy naozaj dočinenia a opäť tak museli prekročiť hranice svojich limitov. Príbeh po „výlete“ v Mexiku navyše smeruje k ďalšiemu otvorenému konfliktu a finále Ozarku by tak mohlo patriť k najlepším seriálovým udalostiam budúceho roka.

K diváckym očakávaniam navyše prispieva aj včerajšia malá ochutnávka v podobe krátkej ukážky. Tá síce veľa z nasledujúcej zápletky neodhaľuje, no zároveň nás presunie bezprostredne za záverečnú scénu tretej série, kedy Marty a Wendy museli čeliť obzvlášť šokujúcemu a brutálnemu činu počas ich cesty do Mexika za bossom drogového kartelu.

Netflix

O kvalitách dramatickej série Ozark svedčí celkovo 32 nominácií na cenu Emmy. Na toto ocenenie bola okrem hlavnej dvojice hercov za svoj výkon nominovaná aj Julia Garner (Ruth Langmore), ktorá cennú sošku aj získala.

Herecké osadenstvo sa stretne v tradičnom zložení na čele s Jasonom Batemanom, Laurou Linney a Juliou Garner. Výnimkou sú herci Janet McTeer (Helen Pierce) a Tom Pelphrey (Ben Davis), ktorých účinkovanie v štvrtej sérii ukončila nečakaná smrť ich postáv.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú