banner-iphone-7
Ak vlastníte iPhone 7 a plánujete pracovať v medicínskej spoločnosti Nanyang Yongkang, určite vám odporúčame siahnuť po alternatíve od inej značky. Spoločnosť totiž tento smartfón netoleruje a pre všetkých majiteľov má isté obmedzenia, ba dokonca, značné platové limity. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dôvod, prečo sa tak spoločnosť rozhodla, je nasledovný. Firme na novom iPhone 7 nevadí nič konkrétne, ale ide skôr o zamestnancov, ktorí vrážajú čas a peniaze do iPhonov namiesto toho, aby ich napríklad zdieľali s rodinou. Cena iPhonu 7 v Číne začína na 713 € a väčší iPhone 7 Plus vyjde na 856 €. Jeden zamestnanec musel pracovať tri mesiace, aby si nový iPhone mohol zaobstarať.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone7-a-7-plus-zoznam-top-fonov

TIP: Rozzúrený muž zničil niekoľko Apple zariadení vo francúzskej predajni

Po tejto udalosti inštitúcia úplne odradila ostatných pracovníkov od kúpy smartfónov s logom nahryznutého jablka s tým, že môžu prísť o dobré ohodnotenie a o budúci nárast mzdy. Vcelku zaujímavé riešenie situácie na pracovisku, čo poviete? Obmedzuje vás nejako váš zamestnávateľ v používaní smartfónu na pracovisku? Vyjadrite sa v komentároch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
38%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.